Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ursus1997
      Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

• Przez Dariusz19877
      Witam mam problem z prasą John Deere 580 mianowicie podczas prasowania dość mokrej zielonki balot wychodzi nieforemny, słabo zbity i nie osiąga wymiaru zadanego np Gdy ustawie 120 do balot wychodzi z 90 cm, gdzie może leżeć przyczyna? Spotkał się ktoś z takim problemem? Ciśnienie podczas prasowania dochodzi do 200 bar a podczas owijania spada na ok 165 bar.Dodam jeszcze że gdy zatrzymam się z balotem i obraca się bez podawania masy do wymiar na wyświetlaczu powoli rośnie.
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez Stefanc~360
      Witam, zakupiłem taką prasę jd 582 z 2003 r. i chciałbym się dowiedzieć takie rzeczy jak np. jak ustawić ten cały sterownik? Jak go obsłużyć i kiedy wiem, że jest już gotowa belka i jak przestawia się prasę, aby robiła bele, większe mniejsze? Nie mam żadnej książki i dlatego pytam dzięki wielkie za odp. Pozdrawiam.
    • Przez Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.