Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor6340K

tur do zetora 6340

Polecane posty

zetor6340K    0

Witam, chce dokupic tura do zetora 6340 znalazlem zetorowskiego tora 260sl i tu moje pytanie i prosba o pomoc czy ten tur bedzie pasowal?

gospodarz97    109

Zawsze można będzie go jakoś dopasować, ale po co Ci taki długi tur o takim dużym udźwigu do 68 konnego ciągnika ? :)

Ferdek07    62

Witam, chce dokupic tura do zetora 6340 znalazlem zetorowskiego tora 260sl i tu moje pytanie i prosba o pomoc czy ten tur bedzie pasowal?

z takim turem z jedną belą słomy przewrócisz ciągnik na bruździe ;) po co Ci taka dzida przed maską, szukaj 100ki idealny wysięgnik do tych ciągników

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez Gregu
      Witam,
      Potrzebuje pomocy- mam Zetora 5211, rok prod. 89r. Chce założyć do niego wspomnaganie bo po 1. cięzko juz ukręcić tą kierownicą 2 są duże luzy w układzie kierowniczym i poradzono mi ze jak założe wspomaganie to te luzy nie bedą odczuwalne.
      Wiem, że jest jakies serwo wspomaganie produkcji Tureckiej które można kupić za ok. 1400 zł (kompletne do założenia) tylko nie dają na nie gwarancji. Mozna tez kupic orginalne Czeskie ale tu juz sam siłownik kosztuje ok 1100 zł a gdzie pompa i reszta... wyjdzie pewnie razem koło 3 tysi. Czy może ktoś wie gdzie można kupic ten Turecki komplet ??
      Czy ktoś wie czy można założyć do tego Zetora wspomaganie na orbitrolu? ile by to kosztowało i czy jest lepsze niz serwo?
      z góry dzieki za wasze podpowiedzi
    • Przez mrursus7
      Zamierzam kupno tura do Mojego Zetora 6748. I oto moje pytanie jaki tur idealny będzie do niego ? Pracował będzie z kulkami ( sianokiszonka , słoma ) i obornik. Wogole to zastanawia mnie jedno czy tur Metal fach http://otomoto.pl/la...sp-A106512.html wytrzyma przodek Zetorowi ? czy wogole pakowac sie w ten tur ? czy może mniejszy ? Zależy mi na kupnie dobrego tura bo troche popracuje

Oto zdjęcie Zetora aby każdy mógł spojrzeć na niego

• Przez zetorr8145
      W zetorze wymieniono tłoki ,tuleje głowica i pompa po regeneracji ,a i tak nie chce odpalić w chłodne dni.
    • Przez krzysiek5245
      Witam wszystkich mam problem z zetorem a mianowicie chodzi mi o stuki w silniku. Stuki są na zimnym silniku i podczas obciążenia . a stało się to po regulacji luzu zaworowego . Czy to oznacza że panewki do roboty . Zetorek ma moc i nie słabnie tylko stuka pod obciążeniem . Robić remont kapitalny ?????????? czy nie tylko panewki ???????????