Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaczorek    3
->krótki reportaż ze żniw w naszym gospodarstwie

Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

najlepszy moment z filmów o belarusach który podał @zbigi jest, kiedy 4 mtz'y szarpią F936 :)

już teraz wiem skąd @deer miał pomysły na przyczepy :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten film o Belarusach to kapitalny. Ciekawe czy w Polsce nadal organizowane są wyścigi ciągników.

@pioter już kiedyś chyba, ktoś link dodawał do tych przyczep. Czteroosiowa przyczepa przecież to tka ciężko w polu, będzie szło. :)

Ode mnie:

pioter    44

było już to ???

ładne górki...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawy patent. :) Ale obciążenie na WOM niekiepskie. :)

Coś dla modelarzy patriotów.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@deutz461

Ecomat to specyficzny pług, do płytkiej orki maks. 18cm, także nie jest to dziwne, że Haroszyje MTZ ciągnie 5 skib.

MarioS    1

belarus 90 konny i pługi 5-skibowe

mnie to dziwią najbardziej te plastikowe odkładnie :)

po co tak głęboko orać??

Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

oFsik    30

Na AF już dużo było o tym pisane. Chodzi o to że na zachodzie tyle walą nawozu iż po kilku latach ziemia robi się fioletowa i taka orka jest wymuszona.

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Dawid777    0
dla tych co niewierzyli :)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam Panowie jestem nowy na AF , więc proszę o wyrozumiałość . Do rzeczy , macie jakiś sprawdzony sposób na owijającą się trawę / lucernę na wale napędowym przedniego napędu w pronarku 82 SA ? ,ponieważ podczas prasowania dosyć często przy większych pokosach owija się materiał na wale napędowym i w ubiegłym sezonie owinęło mi się tak na wale kardana że aż powykrzywiało te osłony oryginalne a mianowicie wg. katalogu przednią i pośrednią i teraz mam takie pytanie .Czy są jakieś osłony na cały wał ? bo te oryginalne osłaniały tylko łączenia (krzyżaki) szukałem sporo ale nigdzie nie mogę tego znaleźć . Czy może od czegoś innego można podpasować ?
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Delbeta
      Witam

Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .
    • Przez TomeG
      Witam! Panowie mam problem w moim Belarusie 820 obroty na biegu jałowym dochodzą do 1300. Jak je zmniejszyć i co jest przyczyną. Dodam że regulacja na cięgiełku do pompy się już skończyła . Czy ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązał. 
    • Przez kuba__7
      Witam, jakie są róznice w silniku belarusa 920 wolnossącego a belarusa 952 turbodołowanego (w sensie czy wał, pierścienie, tłoki są takie same czy się czymś róznią),