Skocz do zawartości

Polecane posty

kostek    3
Ha! :) I kto teraz powie że rusek ma słabą hydraulikę?

jak ten film zobaczyłem to sie zaskoczyłem mile :) :rolleyes: :( :( :):(

oki39    2

Po pierwsze to takim plugiem sobie moga plastykowe korpusy

po drugie ziemia juz byla chyab z 5 razy uprawiana agregatem zobaczcie jak sie zapada samo kolo od pluga

po trzecie to na jeden rekord taki ciagnik moze byc a na dalsza mete to kto wie jak bedzie

i po czwarte to tylko pokaz.

a tak nawiasem mowiac ciekawe co by zrobil gosciu jakby gibal ten plug i by sie urwala np sruba rzymska czy cus:P dostalby po lapach i by mial:P

Wiadomość z agroFakt.pl

1rajdzik    14

wstyd się przyznać ale pewnie też miałbym problemy z uruchomieniem tego Fendt'a :rolleyes:

kostek    3

mi sie podobała orka jak to zobaczyłem spadłem z kszesła :(:) :rolleyes: :) :) :(:) :) :) :)

Suchy    0

Wydawało im sie chyba że taki ciągnik to tylko siąść i jechać, a tu lipa.

Śmiesznie to wygląda jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o rolnictwie, zwłaszcza te prace polowe

:rolleyes:

Arni    1

To napiszcie jak będzie miał być :( :( :) :rolleyes: :)

Na emule jest jaaś chistoria claasa czy coś jeszcze mi się ściąga jak mi się ściągnie podam szczeguły.

Pixel    0

To zetor czy lokomotywa :( Nie wiem czy on taki podkrecony czy juz taki dojechany ale niechciał bym mies tego egzemplarza :rolleyes: Jezeli wiesz cos o tych wyscigach to napisz cos,kazdy moze w nim wziasc udział?I na czym on polega aby jechac jak najszybciej? :(

gufi    0
To zetor czy lokomotywa :( Nie wiem czy on taki podkrecony czy juz taki dojechany ale niechciał bym mies tego egzemplarza :( Jezeli wiesz cos o tych wyscigach to napisz cos,kazdy moze w nim wziasc udział?I na czym on polega aby jechac jak najszybciej? :rolleyes:

gdzie dojechany i tak by darł z ciężarem poprostu ma bogatą mięszanke tak samo maja diesle ścigające sie na 1/4 mili

Arni    1

Już mi się ściągnął jest tam cała historia . Bardzo ciekawy film.

oki39    2

Cos Ci sie pomylilo drugi kombajn to nie JD tylko Fendt. I widac ze naparwde sie nudziles ^_^;)

Miki7211    5

Film ma pare błędów ale i tak mozna powiedziec ze zrobiłes kawał dobrej roboty ;)

P.S Na jakim programie robiłes ??

Zetor5340    1
P.S Na jakim programie robiłes ??

Na Windows Movie Maker.

Ciesze się że się podoba,wiem że ma pare błędów ale napisałem że zrobiłem go w pośpiechu i z nudów. ;)

Zobacze moze sie jakiś nowy sklei. ;);) Ale tym razem jakiś porządny.

Zetor5340    1

fajny na tej stronie jest tez jeszcze kilka innych filmików.

ja jestem w trakcie robienia filmiku o zetorach ale jak go skoncza to chce zrobic jakis taki fajny tylko nie bardzo mam o czym..podpowiedzcie coś. ;)

Arni    1

Macie może linki skąd da się ściągnąć te filmiki ;) ;) B) ;) B) B) B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarRafal
      Witam dzisiaj przyszły mi Led`y wesem`a CRV1 12/24V i zastanawiam się jak je zamontować w Pronarze 82SA . Dodam że montuje je na tyle ciągnika . Robić je na przekaźnikach ? bo w Pronarze mam spore spadki napięć . Jakie przekaźniki będą najodpowiedniejsze ? typ 541 będą dobre ? Jak to wszystko podłączyć ? Proszę o wyrozumiałość i przydatne odpowiedzi .
    • Przez dzony9203
      Witam, ostatnio rozładował mi się akumulator.
      Nie wyłączyłem akumulatorów wyłącznikiem i zostawiłem wajchę od biegów w pozycji odpalania.

Czy pozostawienie wajchy w tej pozycji i zostawienie na ponad tydzień może rozładować akumulatory?
      Pozdrawiam.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam Panowie jestem nowy na AF , więc proszę o wyrozumiałość . Do rzeczy , macie jakiś sprawdzony sposób na owijającą się trawę / lucernę na wale napędowym przedniego napędu w pronarku 82 SA ? ,ponieważ podczas prasowania dosyć często przy większych pokosach owija się materiał na wale napędowym i w ubiegłym sezonie owinęło mi się tak na wale kardana że aż powykrzywiało te osłony oryginalne a mianowicie wg. katalogu przednią i pośrednią i teraz mam takie pytanie .Czy są jakieś osłony na cały wał ? bo te oryginalne osłaniały tylko łączenia (krzyżaki) szukałem sporo ale nigdzie nie mogę tego znaleźć . Czy może od czegoś innego można podpasować ?
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Delbeta
      Witam

Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .