Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

sabek27    1

ja mf255 startowałem na 2 kołach zaszypko szprzegło pusciłem i jechałem 2m s przodem 1m w górze

deer    176
Fajny filmik Polecam işbora ve john deere 6420

Według mnie siara JD ;) Sami popatrzcie :) Pozdr...

..::: Tutaj :: ...

obejrzyj ten filmik dokładnie a później mów ,,siara". Większą siarą wg. mnie jest to że patrzysz i niewidzisz. Gości macha ręką temu co ciągnie czerwony traktor żeby stanął, no i lina pod czerwonym traktorem.

goolman19    1
obejrzyj ten filmik dokładnie a później mów ,,siara". Większą siarą wg. mnie jest to że patrzysz i niewidzisz. Gości macha ręką temu co ciągnie czerwony traktor żeby stanął, no i lina pod czerwonym traktorem.

Hahah dobre....gościu z JD macha ręką !! chyba jesteś ślepy lub nie wiem chyba byłeś wcięty jak pisałeś tego posta haha !! Widać wyraźnie że tył JD podskakuje a ręka temu gostkowi się też porusza (ale nie pokazuje żadnych gestów tylko ręka spoczywa mu na fotelu) Jakoś nie idzie zauważyć innego gestu . Jesteś ślepy i ty w tym momencie zrobiłeś sobie siarę przez niedokładność, więc na drugi raz zachowaj te komentarze dla siebie i zamknij się w pokoju i sam je rozważ lub napisz jakiś referat z potwierdzającymi argumentami !

quercus    6

Po 2 obejrzeniu tego filmu też widzę ze koleś macha ale z tego 2 ciągnika tego małego . i lina pod tym małym tez leci ale poza tym to brava dla wykonawców za 1 razem nic nie zauważyłem.

deer    176
Hahah dobre....gościu z JD macha ręką !! chyba jesteś ślepy lub nie wiem chyba byłeś wcięty jak pisałeś tego posta haha !! Widać wyraźnie że tył JD podskakuje a ręka temu gostkowi się też porusza (ale nie pokazuje żadnych gestów tylko ręka spoczywa mu na fotelu) Jakoś nie idzie zauważyć innego gestu . Jesteś ślepy i ty w tym momencie zrobiłeś sobie siarę przez niedokładność, więc na drugi raz zachowaj te komentarze dla siebie i zamknij się w pokoju i sam je rozważ lub napisz jakiś referat z potwierdzającymi argumentami !

Nie będe sie zniżał do twego poziomu, bo jednak AF i jego społeczność to wysoki poziom poza wyjątkami takimi jak ty :angry: .

A teraz na temat, no niejasno to napisałem, fakt ale widzę że inni zrozumieli o co chodzi. Miało być gościu z czerwonego ciągnika macha temu co go ciągnie (na niewidocznej linie) żeby stanął, jest to juz przy końcu filmiku.

Balzak    2

Proponuje abyscie zakończyli dyskusje w tym momencie. Bo jeszcze troche i polecą %. więc jak sobie chcecie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się