Skocz do zawartości

Polecane posty

Matey    427

Nie no żal, dzieci przedszkola są wśród nas :]. Taki mądry bo w domku przed klawiaturka, a w rl to by już marmolady narobił. Paru zdisowałem bo nie wiem czy smiać sie czy plakac z tego. Ok tragedia wspolczocia. Ale zawsze musi byc wina tego ktory nie ucierpial w wypadku...

Nie no TumoK nie do Ciebie, tylko do tych dzieci typu co wyzywają, że rolnik winny zawsze.. (z tym sisi to zle przeczytalem napoczatku bo juz mniekosi do spania)

TumeK    9

podpisalem sie tomek walcze tam o dobre imie rolnikow sie tym z miasta wydaje zse rozumy pozjadali a im jeszcze sloma z butow po dziadkach wystaje

powiem tak czytam i zal mi dupe scisna jak bym takiego dopadl to bym go zaje...

zetor    3

rolnikiem nie jestem ale doceniam was :) nie dość ze w polu do jeszcze na af rodzina itd...praca jak kardza....

a co do artykolu...oni sobie idą do sklepu kupują np mleko ale nie pomyślą z kad sie wzieło...a z kąd?

Wiadomość z agroFakt.pl

DjKrak    0

Przecież to się płakać chce!!! Mieszczuchy same nie wiedzą co piszą.

Swiadek napisał że auto zwolniło przed ciągnikiem to przecież widział ze jest na drodze przeszkoda.

Żal takich ludzi, kozakują w domu przed klawiaturą, a to co na polskich drogach sie dzieje jest nie do pomyslenia.

Hinco    0

Musiał mieć troche prędkości ten AX żeby sie tak pociachać, jak dla mnie to wina rolnika oczywiscie bo z oświetleniem nawalił ale kierowca ax albo specjalnie albo z racji zmęczenia i nieuwagi wjechał w ten agregat z taka predkością..

Jakiś rok temu jechałem w targu w nocy ok 3 przed droge krajową poldolotem, widze nagle oślepiające światła no to wolniutko wolniutko, okazało sie ze wybierali rów bo w nocy mały ruch, słabo oświetlone ale tam droga była z jednej strony nieczynna z boku stała koparka i grzebała a na aswalcie stała przyczepa ciągnikowa bez ciągnika, zagrożenie ogromne ale da sie uniknąć, jak niewiadomo co jedzie to lepiej zwolnić a nie wyprzedzać..

Tak samo w Słowacji w górach, jedziemy w sznurku przez góry za ciężarowymi , nagle troche prostej i okazało się że to były dwa kompajny z wózkami z tyłu, oświetlenie było tak specyficzne że gdyby jechać szybciej moożnabyłoby sie wrąbać w bok kombajnu bo cały środek był nieoświetlony a z przuodu było widać czerwnone swiatla jakieś..

Wolniej dalej zajedziesz..

Adik_ziel    3

jak przeczytałem te komentarze to tak sie wku.... gościu napisał że ten ciągnik robi 24h tylko ludzie się zmieniają to jak ciągnik ma być czysty >< i mają być widoczne odblaski na maszynie ><!

Matey    427
samo    3
rolnikiem nie jestem ale doceniam was :) nie dość ze w polu do jeszcze na af rodzina itd...praca jak kardza....

a co do artykolu...oni sobie idą do sklepu kupują np mleko ale nie pomyślą z kad sie wzieło...a z kąd?

gdyby nie rolnicy to mieszczóchy by z głodu poumierali.

czasami warto przemyśleć zanim sie coś napisze

adrian    12

potrzebuje link do strony z filmikiem dokumentalny o przetsiebiorstwie romanowscy, trwa ok 15 min dzieki

Matey    427
potrzebuje link do strony z filmikiem dokumentalny o przetsiebiorstwie romanowscy, trwa ok 15 min dzieki

Szukaj... to nie boli.

MarcinPykuS    62
Dzieki wszystkim słysząc takie komentarze chce sie nakręcać kolejne.

No to i ja się dorzucę....naprawdę bardzo fajny sprzęt no i oczywiście wykonanie filmików...prosimy o więcej... :) :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się