Skocz do zawartości

Polecane posty

LeF    24

Właśnie chyba nie. To jest gospodarstwo w Rosji, wszystko tak stoi bo nikt tego nie pilnuje. Nie znam dobrze rosyjskiego ale tak wnioskuję.

zulian    5

lef ma racje tojest gospodarstwo rolne w rosji [państwowe] translator przetłumaczył to tak "Czarna dziura gospodarki rolnej w Nowosiełowo "

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    802

Zetor daje radę ;)

A co do drugiego zdania to znajomy też 5211 zawsze prasował a w tym roku pojechał Proximą prasować to nie nadążał bezpieczników w wałku zmieniać i wraz powrócił do prasowania 5211 ;) Po prostu ciągnik nie czuł ciężaru a prasa nie wytrzymywała i wałek rwał bezpieczniki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sylwester u Madziarów wink.gif

gregorius    123

bob jak widziałem jak rozbierali świnie i pokazałem ojcu to powiedział że mocną fuszerkę odwalają tam ;) u nas inaczej się robi jak sie pruje to świnia wisi nie leży :)

samex69    31

bob jak widziałem jak rozbierali świnie i pokazałem ojcu to powiedział że mocną fuszerkę odwalają tam ;) u nas inaczej się robi jak sie pruje to świnia wisi nie leży :)

Oj tam , zaraz fuszerka , trochę inaczej niż u nas no i bez 40% tylko wino i piwo .

gregorius    123

no ale żeby tarzać świnie w śniegu to już przesada, powinna czyściutka być ;) a szczecine u nas na ciepło skrobakami sie skrobie tak samo kopyta, pozostałe włoski się dopala palnikiem ;)

Arturo    35

kopanie i suszenie torfu na większą skale... Edytowano przez Arturo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się