Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

suzuki21l    5

nie to jest podwójne młócenie, najpierw kosi kombajn normalnie z hederem, a pużniej jeszcze raz pszemłócają słomę i zawsze coś tam jeszcze na mółucą sobie,

Wątpię. Nie opłacałoby się ganiać takim kombajnem żeby przez godzine zebrać tone ziarna. Po drugie, gdyby mieli resztki zbierać to by szybciej jechali. Pozatym, jak przejedzie kombajn i cos po nim zostanie, to leży na ziemi a nie na pokosie.

suzuki21l    5

Wątpię. Nie opłacałoby się ganiać takim kombajnem żeby przez godzine zebrać tone ziarna. Po drugie, gdyby mieli resztki zbierać to by szybciej jechali. Pozatym, jak przejedzie kombajn i cos po nim zostanie, to leży na ziemi a nie na pokosie.

ja żartowałem, oczywiście że to jest zbiór 2 etapowy, tylko czego

W szkole uczyli że dwuetapowo można zbierać rzepak tudzież owies. Czyli rośliny które łatwo się osypują lub nierówno dojrzewają.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie woda na tym polu jest tylko sperma tego kolesia co filmuje ten filmik. Jak żyje to nie widziałem wiekszego okazywania podniecenia! :blink: dzieci dostali zabawkę i orgazmy sobie urządzają...

Wzdechy i wzwodu gdy obaj siedza w kabinie utwierdzaja mnie w przekonaniu że przynależą do pewnej grupy niezbyt lubianej w naszym społeczeństwie...

Edytowano przez HubertOjdana

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fendt 900 ma 2 zakresy pracy. Polowy i szosowy, Kazdy z zakresów ma jeszcze 4 dodatkowe odpowiadajace za szybkosc przyspieszenia. Operator pracował na tym filmiku na 4 zakresie który służy do jazdy na sucho po drogach.

3 - jazda po drogach z obciazeniem np. pełna przyczepa

2 - do pracy w polu

1 - wolne prace pod duzym obciazeniem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się