Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chyba o to chodzi ze "dżojem" mocno szarpnoł zamias delikatniej. (2min 30s)

Blisko ale nie o to chodzi, szarpanie nie wpływa bezposrednio na stan techniczny caignika

mi sie wydaje ze ten fendt mial za male tylne kola i nie sa wtedy zgrane z przodem . :lol:

Też nie to. W dodatku nie wyobrażam sobie żeby nowego ciagnika dealer sprzedał z zle dobranym ogumieniem.

Probujcie dalej :P

janek82    3

Widzialem ten film tak powinni u nas zrobic z sejmem to by zaczeli inaczej myslec przy korycie w Warszawie <_<

bartek1992    34

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

StasiekS    73

Kto zauważy przyczynę dlaczego ten Fendt nie pojeździ długo ??

PS. Film jeden z lepszych jakie widziałem

Zmienił przełożenie do tyłu szybciej niż powinien?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niestety to też nie to..

winson92    0

Moze o to chodzi ze ciagnik w jednym momecie puscil dymka a dokladniej ze go jakby zadusil(prawie bo nie zgasl) i szkrzynia chciala ciagnac a nie miala mocy na kolach;p troche pogmatwane;D

Challenger    3

Panowie kiedy tak robimy pod sejmem? :D

Podziwiam ich za to jak walcza o swoje.U nas tez tak powinno byc ;[

lukasz20    0

Mnie najbardziej rozśmieszyło jak po tym budynku szambem i gnojem walili a potem najlepsza ładowarka na końcu :lol:

Owacje były tez jak z objętościówki Joskina wysypała się hałda obornika :D Powinni ten film w sejmie zapodać jako przestrogę!!

Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

brzozak2    236

glenvar byl juz milion razy na AF.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Andrzej24871    12

chyba o to chodzi ze "dżojem" mocno szarpnoł zamias delikatniej. (2min 30s)

Na takich sprzętach to się za bardzo nie znam ale....., jeśli tym 'dżojem" zmieniał prędkość/obroty silnika czy coś w tym rodzaju to znaczyło by to tyle że chyba nie używa TMS-a ( tego automatu do skrzyni/silnika) i prawdopodobnie dzięki temu ciągnik nie "chodzi" w sposób optymalny. Ale tak z drugiej strony do obsługi skrzyni to jest chyba ten mały wichajster obok dżoja. Tak strzelam ;) I jeśli nie zgadłem to weź powiedz o co chodzi bo najwidoczniej nikt nie wie

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam Panowie jestem nowy na AF , więc proszę o wyrozumiałość . Do rzeczy , macie jakiś sprawdzony sposób na owijającą się trawę / lucernę na wale napędowym przedniego napędu w pronarku 82 SA ? ,ponieważ podczas prasowania dosyć często przy większych pokosach owija się materiał na wale napędowym i w ubiegłym sezonie owinęło mi się tak na wale kardana że aż powykrzywiało te osłony oryginalne a mianowicie wg. katalogu przednią i pośrednią i teraz mam takie pytanie .Czy są jakieś osłony na cały wał ? bo te oryginalne osłaniały tylko łączenia (krzyżaki) szukałem sporo ale nigdzie nie mogę tego znaleźć . Czy może od czegoś innego można podpasować ?
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Delbeta
      Witam

Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .
    • Przez TomeG
      Witam! Panowie mam problem w moim Belarusie 820 obroty na biegu jałowym dochodzą do 1300. Jak je zmniejszyć i co jest przyczyną. Dodam że regulacja na cięgiełku do pompy się już skończyła . Czy ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązał. 
    • Przez kuba__7
      Witam, jakie są róznice w silniku belarusa 920 wolnossącego a belarusa 952 turbodołowanego (w sensie czy wał, pierścienie, tłoki są takie same czy się czymś róznią),