Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

lysyrolnik    14

Te dwa punkty regulaminu chyba wszystko wyjasniaja

6. Bezwzględnie zabrania się wstawiania zdjęć bez praw autorskich (czyli pochodzących z innych galerii, stron internetowych), każde taki zdjęcie zostanie natychmiastowo usuniete z serwisu Agrofoto.pl.

7. Użytkownicy nagminnie wstawiający nie swoje zdjęcia do galerii serwisu AgroFoto.pl będą banowani.

mirasek    7
ciekawe ile kosztuje ??? I jaką ma prędkość maksymalną ???

Zapewne dużo, a prędkość max to pewnie kilka km/h. Wogóle nie wiem po co ktoś coś takiego wymyślił :P

zetor    3

to jest do pracy w lesie.do ścinki na pochyłych terenach tam gdzie gonśennicowy ani kołowy nie dotrze

mirasek    7
to jest do pracy w lesie.do ścinki na pochyłych terenach tam gdzie gonśennicowy ani kołowy nie dotrze

No i wszystko jasne. Mi by sie taki nie przydał, przy ścince daje rade ciągnikiem :P

Karol12    0

mam do was prosbe potrzebuje dzisiajszego wydania "Agrobiznesu" ktos moze taki posiada??

Karol12    0

napewno nikt niema dzisiejszego wydania agrobiznesu nagranego?? a moze wie gdzie moge takowy obejrzec??

lysyrolnik    14
fendt w akcji

Troche malo obciaznikow z tylu mial ten pierwszy fendt :P a pozniejszego pokazu to nie rozumiem ciagnik 120km przeciagnie 360km

kris14    259
Troche malo obciaznikow z tylu mial ten pierwszy fendt :P

Ten obciążnik może był z ołowiu :P .

a pozniejszego pokazu to nie rozumiem ciagnik 120km przeciagnie 360km

Chyba miało to na celu pokazać zalety przekładni Vario i to, że ciągnik jeśli jest dobrze dociążony potrafi lepiej wykorzystać swoją moc :P .

łukasz    29
Ten obciążnik może był z ołowiu :P .

Chyba miało to na celu pokazać zalety przekładni Vario i to, że ciągnik jeśli jest dobrze dociążony potrafi lepiej wykorzystać swoją moc :P .

niechodziło o przekładnie vario amortyzację przedniej osi bo bez tego ciągnik by podskakiwał

arassso    3
wpiszcie sobie MAIS 2 na YouTube... niedawno widziałem taką sieczkarnie jak przejeżdżałem przez Jelonek...podobno najdroższa maszyna John Deer'a...

Gravit lublin ma takie dwie i widziałem jedna w akcji podobno na ządki co65 zbiera 7 zędy i tamta sżła tak jak ta tutaj taki pogłos duszenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się