Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

jakub16    119
Pokaz strajku czyli:" Jak to się robi? " pozytywny film ;)

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

tomi382    98

W Polsce za takie coś kulka w głowę grozi ;) ale mi się podoba. Dużo lepsze niż brony Leppera

lysyrolnik    14

Mają rozmach skubani ;) Jak by coś takiego zmontowali nasi pod pałacem prezydenckim to pewnie 3/4 rolników poszła by za kraty :)

Honda - The Power of Dreams :)

deer    176

Jakbyśmy tak zorganizowanie i jednym głosem to zrobili jak na tym filmie, to moga nam naskoczyć.

W kupie siła ;) .

Filmik zajebiaszczy.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

kobra89    66

Strajk zaczepisty, tylko w naszym żydowskim kraju tak sie nie da. Bo tylko aby ktos cos takiego zrobil to zomo na miejscu by zastrzelilo i powiedzilili ze jak kiedys pomylili sie i zamiast gumowych kul wzieli ostre, żałosne.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

damian83    11

fabryka akpil filmik o nich i ich maszynach POLECAM

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

kobra89    66

Ciekawi mnie żeby tych kolesi tak uwiązac i wj***c na boki jak się da, polecam wyslac ich do mnie ;), chetnie bym im pokazal jak to boli zwierzaka.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

oFsik    30

W kupie siła :(

I to w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)

Ciekawe jakie byłyby konsekwencje takiego protestu w Polsce, pewnie kraty i wysokie kary finansowe a w dodatku nic by pewnie nie wskórał :)

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba się przekonać. ;)

damian83    11

dla tych którzy pryskają swoje pola

http://www.agrofoto.pl/farmertv/filmy_farmertv/bezpieczna_ochrona,9538eaeaa5dafc15cd82.html

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

damian83    11

sorki .... to jest na tej stronie DLA TYCH KTÓRZY PRYSKAJĄ SWOJE POLA

http://www.agrofoto.pl/farmertv/filmy_farmertv/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam Panowie jestem nowy na AF , więc proszę o wyrozumiałość . Do rzeczy , macie jakiś sprawdzony sposób na owijającą się trawę / lucernę na wale napędowym przedniego napędu w pronarku 82 SA ? ,ponieważ podczas prasowania dosyć często przy większych pokosach owija się materiał na wale napędowym i w ubiegłym sezonie owinęło mi się tak na wale kardana że aż powykrzywiało te osłony oryginalne a mianowicie wg. katalogu przednią i pośrednią i teraz mam takie pytanie .Czy są jakieś osłony na cały wał ? bo te oryginalne osłaniały tylko łączenia (krzyżaki) szukałem sporo ale nigdzie nie mogę tego znaleźć . Czy może od czegoś innego można podpasować ?
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Delbeta
      Witam

Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .
    • Przez TomeG
      Witam! Panowie mam problem w moim Belarusie 820 obroty na biegu jałowym dochodzą do 1300. Jak je zmniejszyć i co jest przyczyną. Dodam że regulacja na cięgiełku do pompy się już skończyła . Czy ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązał. 
    • Przez kuba__7
      Witam, jakie są róznice w silniku belarusa 920 wolnossącego a belarusa 952 turbodołowanego (w sensie czy wał, pierścienie, tłoki są takie same czy się czymś róznią),