Polecane posty

Arni    1

Mi też się podoba.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
kto by tak nie chciał...wszystko nowiutkie :(

http://pl.youtube.com/watch?v=RwRIBNXH4KY&...ted&search= ten to majstersztyk jak dla mnie...piękny

Ja bym na pewno chciał, ale to by musiał by byc jeden kombajn na okolice, bo na 8 ha moich zbóż to nawet vistula zaduża :) :) Taki kombajn to na setki ha :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym powstawiać zdjęcia z tego filmiku http://video.google.pl/videoplay?docid=920...h&plindex=5


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Te dwa punkty regulaminu chyba wszystko wyjasniaja

6. Bezwzględnie zabrania się wstawiania zdjęć bez praw autorskich (czyli pochodzących z innych galerii, stron internetowych), każde taki zdjęcie zostanie natychmiastowo usuniete z serwisu Agrofoto.pl.

7. Użytkownicy nagminnie wstawiający nie swoje zdjęcia do galerii serwisu AgroFoto.pl będą banowani.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ciekawe ile kosztuje ??? I jaką ma prendkość maksymalną ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ciekawe ile kosztuje ??? I jaką ma prędkość maksymalną ???

Zapewne dużo, a prędkość max to pewnie kilka km/h. Wogóle nie wiem po co ktoś coś takiego wymyślił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to jest do pracy w lesie.do ścinki na pochyłych terenach tam gdzie gonśennicowy ani kołowy nie dotrze


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
to jest do pracy w lesie.do ścinki na pochyłych terenach tam gdzie gonśennicowy ani kołowy nie dotrze

No i wszystko jasne. Mi by sie taki nie przydał, przy ścince daje rade ciągnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

mam do was prosbe potrzebuje dzisiajszego wydania "Agrobiznesu" ktos moze taki posiada??


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

napewno nikt niema dzisiejszego wydania agrobiznesu nagranego?? a moze wie gdzie moge takowy obejrzec??


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
fendt w akcji

 

Troche malo obciaznikow z tylu mial ten pierwszy fendt :P a pozniejszego pokazu to nie rozumiem ciagnik 120km przeciagnie 360km


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266
Troche malo obciaznikow z tylu mial ten pierwszy fendt :P

 

Ten obciążnik może był z ołowiu :P .

 

a pozniejszego pokazu to nie rozumiem ciagnik 120km przeciagnie 360km

 

Chyba miało to na celu pokazać zalety przekładni Vario i to, że ciągnik jeśli jest dobrze dociążony potrafi lepiej wykorzystać swoją moc :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
Ten obciążnik może był z ołowiu :P .

Chyba miało to na celu pokazać zalety przekładni Vario i to, że ciągnik jeśli jest dobrze dociążony potrafi lepiej wykorzystać swoją moc :P .

niechodziło o przekładnie vario amortyzację przedniej osi bo bez tego ciągnik by podskakiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3
wpiszcie sobie MAIS 2 na YouTube... niedawno widziałem taką sieczkarnie jak przejeżdżałem przez Jelonek...podobno najdroższa maszyna John Deer'a...

 

Gravit lublin ma takie dwie i widziałem jedna w akcji podobno na ządki co65 zbiera 7 zędy i tamta sżła tak jak ta tutaj taki pogłos duszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj