Polecane posty

Zetor5340    1
może to co piszę jest nie na temat ale chcę się z wami podzielić niedawno odkrytą galerią z maszynami rolniczymi oto link http://www.tractorfan.nl/wp-forum/gallery

ta galerię odkryłem wiele miesiecy wstecz zanim odkryłem AF...hehe :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie powiem ze nie fajna, zdjec jest duzo, no ale przyznaj ze Farmphoto ma o wiele wiecej zdjec... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Przeciez Vipowie moga dodawac ciekawe linki do kategori "Links" w gornym pasku :wacko:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

widziałem juz go kiedys, filmik fajny, sprzet też no i muza świetnie dobrana.

----- Claas Axion

"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
a nie wiesz czasem jak nazywa się ta piosenka z tego filmiku z Simtractor z tym Stx'em??

Nie wiem. Ale tam przecież leci jakaś melodyjka a nie piosenka, taka ligthowa jak w większości filmików rolniczych, słuchasz takiej muzy? Przecież to zasnąć przy tym idzie :lol:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Nie wiem. Ale tam przecież leci jakaś melodyjka a nie piosenka, taka ligthowa jak w większości filmików rolniczych, słuchasz takiej muzy? Przecież to zasnąć przy tym idzie :)

czy ja mówie ze słucham??, słyszałem to kilka razy a chciałbym wiedziec jak sie nazywa, zresztą az tak bardzo to mi nie zależy na nazwie... :lol: i nie wiem co ty od niej chcesz przeciez to normalna piosenka, są słowa jest muzyka, nie wiem co do niej masz, ale niech ci będzie, melodyjka ;)

 

Co do mnie to słucham zazwyczaj radia. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

Była wymiana uczniów(polsko-amerykańska)

no i po powrocie do szkół pani pyta:

-Jasiu jak podobała ci sie ta wymiana?

-Po pierwsze nie Jasiu tylko John, co dzień był lunch, bar i na werande.

-A tobie Jacku jak tam sie podobało?

-Po pierwsze nie Jacek tylko Jack,no był lunch, bar i na werande.

-A tobie weroniko jak sie podobało??

-Po pierwsze to nie weronika tylko weranda!!

;):lol:;):)

 

P.S Sory pomyłka nie w ten temat wstawiłem ten kawał...


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2
widziałem juz go kiedys, filmik fajny, sprzet też no i muza świetnie dobrana.

----- Claas Axion

 

ja juz tez gdzies widziałem. Chyba na stronce Korbanków :lol:


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ja juz tez gdzies widziałem. Chyba na stronce Korbanków ;)

tego filmiku co podałem link z Axionem to nie widziałem mi chodziło o link nade mną...heh :lol:

A Axiona podałem ot tak sobie... ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

A znacie jakieś linki do stron z filmikami rolniczymi.

Jeśli ktoś chce to takie znam

www.agrartechnik-im-einsatz.de

www.farmweb.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

jak przegladam takie fotki- tz utopiony w blocie...to naprawdę trzeba byc niezłym kretynem aby w takie pole wjechac nie sprawdzając wcześniej gruntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ee tam żywioł ciągnie mnie tez to martwi:d chyba ze trzęsawiska są czy coś i nie widać;] filmy dawajcie


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

to już któryś raz widzę ten link do big farmin na agrofoto:P


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj