Polecane posty

Pavel    12

w drugim podejsciu miał nie wielkie problemy zauważcie, wiec jeszcze coś wiecej może być przydatne... :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja juz opowiadałem o tym sposobie w temacie gdzie sie ostatnio zakopaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
-nie ma to jak czysta moc :wacko:

takim monstrum to mozna góry przeciągać...hehe :P nawet nie drgnął, od razu wyciągął dla niego to jest nic i to sie nazywa prawdziwa moc.. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

jak to nie drgnął? oglądaliście filmik do końca? w drugom podejsciu miał troche problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh. no moze i tak ale czy to jest wazne? liczy się to ze go wyciągnał...ciapkiem bys tak nie zrobił :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9
-nie ma to jak czysta moc :wacko:

Mnie zaintrygowało to, a mianowicie: z czego zrobiona jest ta lina i gdzie można taką kupić???


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to jakaś specjalna taśma co się wciąga. Jak by im zwykło mocno line dał to by tak nie dało się szarpać bo by coś urwali. Jak ktoś często musi tak "wyjeżdżać" to taka "linka" się na pewną przyda.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ciapek (pomijając inne szczegóły) nie jest przegubowy :wacko:

dobra wygrałeś... :P drgnął ale tylko raz...heh :P

 

Filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=b1h3vcLybfA ---- zobaczcie to..hehe taki traktor to jest to..oczywiście JD.

---- Case STX

----- Dla fanów ST

----- o Simtractor

----- Super filmik o marce Claas--- polecam

---- znów Claas (Quadrant)

http://www.youtube.com/watch?v=n7bvW5ZvlQc ----- Claas Jaguar, tez fajne ;]

http://www.youtube.com/watch?v=F58HrssMkIE ------ Deutz Fahr Topliner

------ NH CR970 w akcji (bez głosu)

http://www.youtube.com/watch?v=PYjRQLzFnVw -----MCcormick w akcji, tylko wyciszcie sobie to bo język w jakim jest to przedstawiane jakoś mi nie przypadł do gustu i jakby filmik był dłuższy to nie wiem czy bym wytrzymał do końca, ale bez głosu o wiele lepiej się ogląda, filmik dobry, a zamiast głosu puśćcie sobie jakąś fajną muzykę i bedzie super...heh

 

 

I to by było narazie tyle...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jeśli chodzi ci o tą piosenkę z tego filmiku co ja dodałem link to własnie mi tez jakoś się ona znajoma wydaje ale nie wiem jak sie nazywa...heh :wacko: nawet fajna.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Jesli chodzi o tego DF co jest w simtractor to ta słynna piosenka sie nazywa Darude - Sandstorm a jezeli chodzi o Toplinera to nie wiem,ale tez mi sie podoba :wacko:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a nie wiesz czasem jak nazywa się ta piosenka z tego filmiku z Simtractor z tym Stx'em??


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ciekawe ile kosztowała taka lina kinetyczna sam bym sobie taka kupił ale napewno ze 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Z gumy do żucia pewnie :wacko: :P

Hubba Bubba Rulezzz..heh :P

Tak na serio to mnie tez juz to zaczyna ciekawic, wczesniej nie zwracałem na nią uwagi ale tak sie rozpisaliscie o niej no to i ja ponawiam pytania(dotyczące liny),które padły wcześniej.I dorzuce coś od siebie:

Skoro przepuszczacie ze jest bardzo droga to pomyślcie ile ona moze wytrzymac podobnych wyciągnięć jak na filmiku.... :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kurde, to mozna powiedziec ze tako line kupujesz raz na całe życie, moim zdaniem za 600zł sie opłaca tako line kupywac, skoro ma uciąg do 43 ton i jeśli jest to prawdą to sie napewno opłaca...no ale nie samą liną człowiek wyciąga, do tej zabawki potrzebne sa jeszcze konie mechaniczne, i to nie byle jakie.. :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj