Gość rolniczka23

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unia Marsa 3A
Gość rolniczka23   
Gość rolniczka23

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus. Czyli jak pogodzic obie strony. Jak zniesc kobiece zachcianki i zrozumiec co kobiety maja na mysli. No a z drugiej strony jak mozna wiecznie wychodzic na piwo z kumplami, panowie? :-) piszcie swoje doswiadczenia i sposoby na to by obie strony byly zadowolone :-) :-)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Ursus932
      Zapraszam do rozmowy na temat ósmej serii programu rolnik szuka żony , tylko proszę o kulturalne wypowiedzi 🙂
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez dorota99
      Witam panowie. Pomozcie co zrobic bo sprawa jest bardzo powazna. moj narzeczony (slub mamy brac w przyszlym roku) za nic nie chce przestac babrac sie przy krowach,i jeszcze mi jego rodzice mowie ze ja tez powinnam przy tym robic. A nigdy!!!!,smrod i upodlenie.Piotrek nie chce sluchac ze z jego umjetnosciami moze robic cos innego.moj tata proponowal mu ze moze by poszedl z nim budowac dachy bo tata ma ekipe i pracy jest pelno za naprawde fajne pieniadze a pole obsiewamy zbozem i kukurydza na ziarno to jego rodzice tak go buntuja ze krowy i krowy. juz mam dosc ,jak mozna byc tak glupim zeby krowy stawiac ponad wszystko.oni nawet na wakacjach nigdy nie byli bo krowy i krowy.myslalam ze sie zmieni i doceni ze chce go wyrwac z tego bajzlu a tu nic. pomozcie co moge jeszcze zrobic bo im dluzej to czarno to widze zwlaszcza przez te krowy
    • Przez bamberszol
      witam. od roku wprowadziła się do mnie na gospodarstwo dziewczyna z bloków w byłym PGR. Od jakiegoś pol roku zaczęła ingerować w moje relacje rodzinne np. mój brat chciał przechować więźbę dachowa na podwórzu u mnie jej się to nie podobało chciał przechować blachodachówka na garaż też jej się to nie podoba. ( brat już mieszka na swoim jednak ciągle coś wykańcza brata już spłaciłem...). ona nie nawiedzi jak pójdę bratu coś pomoc raz w miesiącu na 2-3 godzinki. Jak pożyczał odemnie dostawczaka też jej się nie podobało. Ale jak my potrzebowaliśmy pomocy to od razu mówi dzwoń po brata. Też tak macie? dodam że moja dziewczyna od jakiegoś czasu wogole nie gada z moim bratem i bratową. Brat ogólnie jest lubiany w okolicy więc nie wiem co tu jest grane...
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj