Zaloguj się, aby obserwować  
Kris017

Jaki pług do NH td95d

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris017    2

Mam pytanie .. Jaki według was byłby najlepszy pług do NH td95d (95km) Czy jakaś 3 albo drobna 4-ka ??? Proszę o pomoc... Z góry dziękuje :(


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3
Mam pytanie .. Jaki według was byłby najlepszy pług do NH td95d (95km) Czy jakaś 3 albo drobna 4-ka ??? Proszę o pomoc... Z góry dziękuje :(

 

ja bym mu zaczepił 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ja bym mu zaczepił 4

Zależy jakiej klasy ma ziemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Przeważnie trzecią , miejscami nawet pierwszą ale to rzadkość, no i mam jakieś 4 ha górek a tak to wszystko równe ...


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Przeważnie trzecią , miejscami nawet pierwszą ale to rzadkość, no i mam jakieś 4 ha górek a tak to wszystko równe ...

My mamy w większości drugą. Orzemy 3 skibowym obrotowym pługiem Niemeyer zetorem 8045 o mocy 85 km. Gdyby nie przedni napęd to byśmy musieli kupić mniejszą 3. Dla was najlepiej by była mała czwórka z regulacją szerokości orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

mój sąsiad ma NH 80 i kupił 4-skibowego Kvernelanda z regulacją szerokością orki i to jest super sprawa więc kup sobie takiego samego mówił że dał jakieś 20000zł na resorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

unie sąsiad ma takiego NH i miał 4 skibowym obrotowym to dociążyć musiał zaorał 5 hektarów i mu pompa wysiadła lepiej kupić 3 skibowym obrotowym z dużymi odkładniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intruder    0
unie sąsiad ma takiego NH i miał 4 skibowym obrotowym to dociążyć musiał zaorał 5 hektarów i mu pompa wysiadła lepiej kupić 3 skibowym obrotowym z dużymi odkładniami ;)

zgadzam się z kolegą,3ka z regulacją szerokości będzie idealna i tańsza.(i przy podnoszeniu nie bedziesz nieba oglądał jak przy 4ce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja również poleciłbym jakieś duże 3 skiby. sąsiad ma td90d i unijnym turem 4x35 sobie radzi, ale on orzezawsze z przypiętym ładowaczem czołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Polecam pług UNIA TUR 35 4+1. Jedziesz na orke to jedziesz z 4 skibami, jak jedziesz podorywać to zakładasz piątą i jazdaaa. Ja tak robiłem przy 912 ;)

 

100 post. :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Polecam pług UNIA TUR 35 4+1. Jedziesz na orke to jedziesz z 5 skibami, jak jedziesz podorywać to zakładasz piątą i jazdaaa. Ja tak robiłem przy 912 :P

 

100 post. ;)

 

To ma być pług obrotowy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Polecam pług UNIA TUR 35 4+1. Jedziesz na orke to jedziesz z 5 skibami, jak jedziesz podorywać to zakładasz piątą i jazdaaa. Ja tak robiłem przy 912 B)

 

100 post. :P

 

To ma być obrotowy. ;)

Ale chyba coś pokićkałeś w swojej wypowiedzi bo wychodzi na to że jechałeś orkę robić z 5 skibami dokładałeś piątą-tylko że ona już była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
To ma być obrotowy. ;)

Ale chyba coś pokićkałeś w swojej wypowiedzi bo wychodzi na to że jechałeś orkę robić z 5 skibami dokładałeś piątą-tylko że ona już była :P

 

Faktoza popiepszyło mi sie B) Sory już poprawiam. :D A wracając do tematu to do tego ciągnika to 3 obracalną (jeżeli już tak bardzo chcesz obracalny).

Jeszcze raz sory za zamieszanie. Pozdrawiam :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
U mnie td95d ciągnie 4 obrotówke lemkena i to nawet pod spore pagórki

 

No to jeżeli tak to się tylko cieszyć, bo przecież Lemken 4 obrotowy to troche chyba waży sobie co nie?? ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrPrzemek    0

Ja to chyba raczej bym proponował 4 skibowy pług, tylko aby miał szeroki zakres regulacji szerokości orki i zęby był lekki (ok. 900-1000kg) np. pługi marki Overum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

To lepiej będzie jak będzie 3+1 i git ;)

Co wy na to ????

No i firmy albo lemken albo vogel not :P


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
To lepiej będzie jak będzie 3+1 i git ;)

Co wy na to ????

No i firmy albo lemken albo vogel not :P

 

Dokładnie. Lepiej 4 skiby a troszke mniejsze odkałdnice. :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
To lepiej będzie jak będzie 3+1 i git ;)

Co wy na to ????

No i firmy albo lemken albo vogel not :P

 

Raczej LEMKEN . Lekki jest z tego co słyszałem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

do 95 km na III klase ziemi to jakąś dobrą dużą 3 obrotową ( taką 3x45) i żeby była ciężkawa to lepiej się zagłebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj