Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafal3050

Massey Ferguson 3050 jaką do niego przyczepe

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

Ja do 3060 mam d-47 ale jak by była większa wcale by mi nie przeszkadzało :) Bierz jakąś 6 lub nawet 8 ton :)

rafal3050    73

najpierw pozyczyłem przyczepe chyba d-47 zieloną ale sąsiad powiedział ze moze sprzedac bo kupuje wiekszą i ja kupiłem mozna zobaczyc w mojej galeri jest przyczepiona z massayem planuje większe do niej koła założyć bo jest na balonówkach i dodać borty zeby była 8 tonowa

Grabcio    23

Tylko żeby Ci rama wytrzymała w tej D-47 bo sąsiad woził na takiej nawet po 9 ton i kiprował, to rama bardzo ładnie się po wyginała. Poza tym jak by Cię kiedyś ITD złapała z takim ładunkiem na takiej przyczepie to byś nie mały mandat dostał za przeładowanie.

Lukash3060    105

Samo wożenie jeszcze jakoś bym zrozumiał - dobre gumy, poduszki od 8-ki ale weź to wykipruj jednym tłokiem do tyłu ;) Kiprowałem owies czy pszenżyto i czasem "zabujało " nią a co mowa przy takim ciężarze :) Rame można by jakoś tam wzmocnić, dać grubszą podłogę itp. Jak będziesz miał okazję i fundusz to kup sobie drugą większą i nie przeciążaj tej :) Resory też dostają przy tym a z 9 tonami jak wpadniesz w jeden z naszych "ograniczników " w drodze to możesz coś urwać ;) Przyczepę mam chyba identyczną . Aha i przy kiprowaniu do tyłu lepiej jakoś zablokuj zaczep żeby się nie zblokował i burty nie pogoł ( znam już ten ból) :)

rafal3050    73

przyczepę zrobiłem już na cacy będę miał czas to wrzucę zdjęcia ale idzie na sprzedasz (już mam kupca) a kupuje coś większego bo pola dochodzi może macie pomysł jaka przyczepę minimum 8 ton

krowka62    21

Z hamulcami nie ma problemu. W handlu dostępne są siłowniki hamulcowe hydrualiczno pneumatyczne w cenie około 270 zł. Montujesz je zamiast powietrznych i masz przyczepę z hamulcami na powietrze i olej.

konrad82    46

11,5-15 nie są już takie malutkie..... Na wiosne ciągałem dwie przyczepy z drzewem po polu i na dołku ta z wąskimi a dużymi kołami czyli 20'' zapadała sie po osie a druga na balotówkach szła ładnie po wierzchu...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bizon_Ursus
      Kupie  przyczepe wywrotke autosan d47 lub pochodne minimum 4.5 t ladownosci woj. swietokrzyskie do 6000 najlepiej z papierami bez tez moze byc 796086806 jesli ktos ma z moich rejonow to prosze pisac lub dzwonic okolice Opatowa
    • Przez RenaultAres550rx
      Witam. Panowie Mam taki Problem w ciągniku MF 6485 Wyskakuje Mi Kod Błędu er94 Moze Miał ktoś stycznosc z takim błędem i bedzie mi mógł pomoc od czego on jest Bardzo był bym wdzięczny za  Pomoc. Ps. Wstawiam Filmik z Kontrolkami ktore sie zapalają gdy błąd wyskoczy.
      Snapchat-1648442121.mp4
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek