Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JarekWLKP

Marzenia i plany.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetmen    1

ja bym tak chciał mnieć jakies 300ha.

jakąś zarąbisto obore na 100krówek.

do mojegp stadka jeszcze zetora forterre 14441 i jakiegos john deera ze 180km i sprzet do nich.

sieczklarnie claas jaguar 890.

i to wszystko.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Ja za tyle bym kupił fendta 936 i jakiś plug 4 skibowy ;) a reszte zostawiłbym :P a drugie tyle bym zarobił jakby ludzie sie pchali żebym im pole zaorał :P

 

A tak na serio to 200ha, krówki z 200 sztuk, obore w stylu roberta, jd7530, tsa110+tur,jd5720, kombajn nh csx70 80 i maszyny amazone/lemken/kverneland :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

1. rozwina bym swoja firme uslugi ziemne kupil bym pare koparko ladowarek Caterpillar

2.zalozyl bym wlasne gospodarstwo rolne z ok 300ha i 300sztuk bydla

;):P :P


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Moje marzenia jak i plany, to powiekszenie gospodarki do wielkosci za zycia taty [*] albo i troche wiecej i w park maszynowy zlozony z firm stanowiacych czolowke w danym segmecie ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Kurde ze mnie to ale szczęściarz, bo swoje marzenia realizuje na bieżąco ;) . No albo za mało marzę i za nisko celuję :angry: . Nie, chyba jednak jestem szczęściarzem, który mocno dopomaga losowi.

No właśnie jutro jade dopomóc losowi :P .

Żeby nie było niedomówień, znaczy potargować cenę marzeń :P .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Na okolo 200ha zasadziłbym sad przemysłowy a na 50ha sad intensywny, a na resztę drugie tyle kredytu i w pełni bym to gospodarstwo zmodernizował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja mam swoje marzenie żeby wujek miał jeszcze z 50ha więcej i jakieś 2 JD ;] ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

ja bym kupił kombajn,2 ciągniki,suszarnie do kukurydzy,ładowarke teleskopową,nowe przyczepy,i osprzęt, a za reszte posawiłbym wiatraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja bym kupił Farmtraca 685 Dt z turem do niego belownice , owijarke , lawete do bel i pomocniczego Farmtraca 675 DT i troche ziemi bym kupił a za reszte bym wyremontował obore na wolnostaniskowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja chciałbym wygrać 15000000 PLN w najbliższym losowaniu Dużego Lotka ;) a za tą kasę kupiłbym pobliski PGR i jakiś wypasiony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja też bym chciał wygrać w totolotka to bym wyburzył wszystkie garaże i oborę i bym postawił na nowe dwie obory na byki i na trzodę bo u mnie wszystko to już zabytki i kupił bym trochę nowego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Kto by nie chciał wygrać w lotto???.... Ach marzenia... Ja za taką kase to bym zbudował nową oborę, dokupiłb ;) ym z 30ha ziemi, pokupiłbym nowe ciągniki, nowe maszyny. Ach marzenia.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja kupił bym sobie mercedesa s-klase lexiona 600 xeriona i 1000ha i jeszcze dużo innych rzeczy.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mi by wystarczył jakiś fajny nowy zetor do 100KM i jakaś nowa prasa i wszystko.... No i może jakaś fajna obórka.... Ale to tylko marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw chcę się przywitac z wszystkimi :(

a Co do planów i marzen własciwie to raczej plany to kupno jeszcze jednego nowego NH :( taki moze 170-200 koników.


NEW HOLLAND !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

O napewno nowy traktor jakiś duży z 200 hektarów ziemi no i jeszcze coś by sie kupiło na co by tylko starczyło kasy.

 

Szczęśliwego Nowego Roku

Życzy lukasz15


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

nie mam marzeń typu" chce miec 1000ha itp" chciałbym tylko zeby wszystko co produkujemy i hodujemy było opłacalne ;) zeby ceny były satysfakcjonujące i zeby było na to zapotrzebowanie :) wiecej do szczęścia nie potrzeba ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

rozkrecil bym jakis biznes ktory by dobrze prosperowal no i kupil bym tak z 150 ha ziemi i do tego sprzent taki na 500 ha ;)


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Hehe dobre 150 ha i sprzęty na 500 ha


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Widzę wielkie marzenia są wśród was:) Osobiście to oddałbym biednym ludziom, myślicie ze tak tylko pisze, że nie widziałem takiej gotówki choć nie sadze ze zawróciła by mi w głowie:P wszyscy piszecie o sprzętach kosmicznej technologii... Życie i praca na wsi musi mobilizować do myślenia i działań, większą satysfakcja jest jak ktoś własną pracą i głową zrobi wszystko uczciwie i zyska mnóstwo doświadczenia a później to już można tylko spijać śmietankę (jak sie uda oczywiście:)


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja tam bym chętnie zyskiwał doświadczenie jeżdżąc nowoczesnymi maszynami. I tak musiałbym pracować i głową ruszać.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj