Skocz do zawartości
DominikKomar

TC 5070 - zanieczyszczenia lekkie jadąc z górki

Polecane posty

Koledzy mam problem poniewaz moj TC jadac z gorki mam zanieczyszczone ziarno, jadac pod gorke czysto mloci. Dzieje sie to w rzepaku, szczelina na 6, beben 650, wiatr 500, sita pozamykane Mieliscie taki problem?????????? Pomóżcie.

mtracz    71

Całkiem normalne. Kup kombajn górski to nie będzie takich problemów na pochyłościach.

Przy zjeździe spróbuj zwiększyć wiatry. Niestety będziesz musiał regulować co wjazd i zajazd jesli nie chcesz mieć za dużych strat.

Całkiem normalne. Kup kombajn górski to nie będzie takich problemów na pochyłościach.

Przy zjeździe spróbuj zwiększyć wiatry. Niestety będziesz musiał regulować co wjazd i zajazd jesli nie chcesz mieć za dużych strat.

No wiem ze calkiem normalne ale pochylosci sa małe a zanieczyszczenia dosyc spore. Właśnie kolego tak robie, zwiększam wiatr i jest rroszke mniej. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

michudo    0

I jak kolego udalo Ci sie rozwiazac problem? Wczoraj dzialo sie u mnie to samo... Na jakich jezdzisz ustawoeniach bo ja zaczynalem od takich jak w instrukcji i wchodzilem na coraz wyzsze niestety nie pomagalo nawet zaczal gubic ziarno. Pozdr

I jak kolego udalo Ci sie rozwiazac problem? Wczoraj dzialo sie u mnie to samo... Na jakich jezdzisz ustawoeniach bo ja zaczynalem od takich jak w instrukcji i wchodzilem na coraz wyzsze niestety nie pomagalo nawet zaczal gubic ziarno. Pozdr

Kolego tak jest i bedzie w rzepaku, ja sita mam pozamykane wszystkie. Nie patrz na instrukcje to jest tylko baza od czego zaczac a sam sobie musisz potem go ustawic. Zanieczysczen jest mniej jak jezdzi sie troche szybciej, kombajn i tak przerobi :)

grzegorz-w    0

Dziś mają te kombajny taką opcję jak OPTI-FAN - sam reguluje obroty wentylatora jadąć w górę i dół pola.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się