audia3

dominator 105 hydrostat

Polecane posty

maroon88    0

witam mam ten sam problem co kolega tylko ja  mam v8 chyba perkins i tez szukam korka spustowego oleju. z gory dziekuje

Ja mam V8 Perkins i do spuszczania oleju mam pod silnikiem ułożony wąż zaślepiony na końcu śrubą ale skoro szukacie korka spustu to może był to patent poprzedniego właściciela W zasadzie nie sprawdzałem gdzie ten wąż jest podpięty bo patent działa i olej elegancko leci po odkręceniu śruby z węża A co do odpalania rozgrzanego kombajnu to nie ma siły Rozrusznik w silniku V8 perkinsa jest umieszczony bezpośrednio pod kolektorem i chyba z tego powodu się nadmiernie rozgrzewa i nie działa jak należy Być może w innych silnikach jest to inaczej rozwiązane i nie ma tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

spust oleju powinien byc tak jak kolega wyzej pisze, powinien byc przewod wypuszczony taki w opolice metalowym z prawej strony kombajnu tu gdzie chlodnica, a na koncu korek. Co do rozrusznika jak nie wyrzuca jak sie zagreje to polecam regeneracje wymiana elektrowlacznika powinna pomoc, sporo syfu tam sie zbiera, co do sit, to mozna pojedyncze piora i druciki powspawywac tak by dzialaly razem z innymi, sita nalezy wyjac i kokupic lub wziac ze starych sit wyciac pioro i wspawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

Rozrusznik był oddawany do regeneracji i w tym samym dniu po odebraniu z regeneracji już nie szło zapalić rozgrzanego kombajnu Rozrusznik jest wówczas tak gorący ze nie da rady ręką go utrzymać i podejrzewam że to jest przyczyną że on po prostu nie działa Jak ostygnie działa jak ta lala To nie jest tak że nie działa elektrowłącznik bo na zwarcie też nie chce zadziałać jak jest gorący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagunal6    2

kto wymieniał lozysko pod podsiewaczem to mimosrodem to prosze o podpowiec co i jak mam wyjety podsiewacz ale i tak nie wiem co dalej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

Podaj maila to spróbuję ci wysłać niemiecką instrukcję ze zdjęciami - co prawda nie mam wszystkich rozdziałów ale może ci się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagunal6    2

damsz1@op.pl  kolego bede ci wdzieczny jak nie wiem co.

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

Czy ktoś może podpowiedzieć do czego służy taka wajcha z przodu oznaczona 8 położeniami - chodzi mi o tą która jest blisko rozdzielacza do podnoszenia hedera itp.? I w jaki sposób ustawia się szczeliny na klepisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez i90r
      Witam kolegów, mam problem z kombajnem case 1640, wczoraj zjechałem wieczorem z pola, a dziś rano skurczybyk nie chce ruszyć ani do przodu ani do tyłu. Nadmienię że kombajn zjechał normalnie z pola. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ?
    • Przez slaw1246
      Witam.
       
      Chciałbym się dowiedzieć jak zdiagnozować hydrostat w ładowarkach. Czy jest OK, nie ma zadnych usterek. Szukałem na innych forach, ale nie mogłem nic znaleźć jak go diagnozować/sprawdzać.
       
      Dzięki,
    • Przez Piedro
      Witam. Orientuje się ktoś czy Hydrostat z John Deere 2264 pasuje do 2058 ? Lub jaki pasuje do 2058? Albo ma ktoś na sprzedaż Do 2058? Pilna sprawa 
    • Przez Piedro
      Witam mam problem. Zamontowaliśmy hydrostat po kapitalnym remoncie do kombajnu John Deere 2058. Kombajn z miejsca nie chce ruszyć. Na wysokich obrotach drgnął kawałek i koniec. Wie ktoś co to może być ? Hydrostat był zalany olejem.  W punktach kontrolnych olej jest. Czy gdzieś są jakieś odpowietrzania więcej ?
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj