Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mf255fan    6

witam

Ostatnio zauważyłem że oleju przybywa. podejrzenia padły na świece płomieniową lecz ona nie puszcza więc pompka zasilająca (która jakimś cudem ciekła paliwem na zewnątrz).Kupiłem zestaw naprawczy do pomki

włożyłem nową membranę i skręciłem ( nie dawałem silikonu Bo nie pisało to w książce) po zakręceniu pompka cieknie rzadkim czarnym płynem , czy na membranę trzeba było dawać silikon??

Zależy mi na szybką odp, Jutro po południu muszę jechać prasować.

zorzyk2    51

Nie powinno się stosować siliconu. To że cieknie coś w kolorze czarnym chyba swiadczy o jakosci membrany , pewnie ta guma ulega rozpuszczaniu. Nie wiem jak w Mf ale zasadniczo powinny być co najmniej 2 warstwy. Pęknięcie górnej , tej współpracujacej z paliwem, powoduje wyciek paliwa na zewnątrz a, dolna zabezpiecza przed dostawaniem się paliwa do oleju w skrzyni korbowej .

casejx    30

Nie baw sie w zadne uszczelnianie tylko kup nowa pompkę. Ja w 3p tez tak kombinowałem ale to nie ma sensu.

Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

masiew    27

czyli nowa membrana jest do d... ja kiedyś w swoim mf też wymieniałem membrane i wszystko chodzi dobrze.

wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

adamc330    116

Też kupowałem nowe membrany i powiem nie jest to warte złamanego grosza zawszę leciało . Trzeba kupić nową pompkę wtedy nie będzie lecieć.

Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Mf255fan    6

na tej pompce przepracował może z 10 mth i puszczała ropę więc nie wiem czy nowa też będzie dobra.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w kombajnie to samo było co rok oleju ponad stan nie bawiłem się w jakieś zestawy naprawcze 120 zł i nowa pompka ale i tak oleju trochę przybywało więc wykręciłem główną pompę zawiozłem do uszczelnienia i jest wszystko ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam, czy w waszych Władkach też tak macie ze na zimnym ciśnienie oleju nie przekracza 3atm? przedtem na zimnym do 6 mi dochodziło a na ciepłym za 1,5 nie spadało teraz spada na ciepłym do 0,5 na wolnych a na wysokich dochodzi do 1,5 tylko dziwne ze to się stało z dnia na dzień jak myślicie wskaźnik padł?
      olej superol,wiem to gówno nie olej,ale planuje kupić turdusa tylko jaki? 

• Przez kukum
      Witam , zmieniłem w Mtz 82 filtr odsrodkowy na puszkę , i  co oczywiste skoczylo cinienie oleju , na zimnym 4,5 a na rozgrzanym 4 , mi sie wydaje ze za wysokie i chcialbym o tego 1 Bara zbić w dół pytanie jest takie ktora zaślepka w podstawie filtra bedzie odpowieadac za ewentualna regulacje ? 
    • Przez Juziak
      Witam Panowie może pomożecie wycieka olej z silnika przez sprzęgło dwoma otworami na dole korpusu co może byc ? Czyżby symeryng poszedł na walku ?
    • Przez panmino
      Podczas czyszczenia filtra oleju skrzyni biegów w swoim nowo kupionym 7-letnim Belarusie 1025 zauważyłem dużo opiłków w złotym kolorze. Mosiądz najprawdopodobniej, lub miedź oczywiście. No i nie wiem, czy już się zacząć martwić, czy na coś szczególnie zwrócić uwagę? Skrzynia biegów raczej bez zarzutu działa, ale dopiero kilka godzin nim jeździłem, więc mogłem nie zauważyć problemu. Traktor ma 2500mth, i wiem , że poprzedni właściciel nie czyścił filtra a powinien być myty regularnie. Co mogę sprawdzić?
    • Przez panmino
      Podczas czyszczenia filtra oleju skrzyni biegów w swoim nowo kupionym 7-letnim Belarusie 1025 zauważyłem dużo opiłków w złotym kolorze. Mosiądz najprawdopodobniej, lub miedź oczywiście. No i nie wiem, czy już się zacząć martwić, czy na coś szczególnie zwrócić uwagę? Skrzynia biegów raczej bez zarzutu działa, ale dopiero kilka godzin nim jeździłem, więc mogłem nie zauważyć problemu. Traktor ma 2500mth, i wiem , że poprzedni właściciel nie czyścił filtra a powinien być myty regularnie. Co mogę sprawdzić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.