Zaloguj się, aby obserwować  
daroslaw65206520

agregaty uprawowosiewne

Polecane posty

Tomasso    9

To kwestia paru czynników :P główny to ile masz $$ do wydania kolejny to jakie masz ziemie, jaki ciągnik jaki areał :) itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziemia 4,5 klasa ciągnik 85 km i 100 km . Chodzi mi o sam agregat bez siewnika gdyż chciał bym podpiąć swój siewnik . Chodzi o to jakiej firmy wybrać i jakie są najlepsze wałki.Chodzi o jakość a nie o cenę ale żeby też nie przepłacać za samą nazwę firmy jak może można by było kupić o takich samych parametrach mniej znanej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Famer21
      Witam, czy orientuje się ktoś, gdzie można by kupić takie bardziej zaawansowane maszyny do uprawy ziemi, ale używane, nie nowe?
      http://www.polskimechanik.pl/galerie/uzytkownikow/wszystkie_galerie/galid,65,iter,1,rid,307.html
      Chodzi mi o takie bardziej zaawansowane, rozłożone itp.
    • Przez Uziu92
      Witam.
      Zakładam nowy temat dotyczący krajowych agregatów talerzowych z hydropakiem, co prawda jest kilka tematów dotyczących konkretnych producentów, ale za wiele tam nie ma, a jak wiadomo sprzęt ten producenci co raz to poprawiają lub wprowadzają nowości, wiec myślę że temat się przyda wielu rolnikom stojącym przed wyborem nowej maszyny.
       
      A więc proszę o opinie posiadaczy, osób które widziały jak pracuje i jak jest wykonana dana maszyna, czy to może gdzieś na targach czy u sąsiada. Piszcie jakie macie agregaty, czy polecacie czy nie.
       
      Z firm, które mi wyskoczyły w ogłoszeniach w rozsądnych pieniądzach mogę wymienić : TOLMET, EURO MASZ, AGROLIFT, ROLEX, STRUMYK, BATYRA, ARMASZ, JANPOL i wiele wiele innych. Może ktoś ma jeszcze jakiś inny niech pisze opinie, a może ktoś poleca coś czego nie wymieniłem w rozsądnych pieniądzach także śmiało pisać.
       
      O tolmecie i agrolifcie można wyszukać na forum sporo pozytywnych opini, znowu o euromaszu czytałem że słabo.
      Kolejna sprawa to wyposażenie, są na talerzach 510 i 560 mm, z jednym siłownikiem i z dwoma do hydropaku, różne wały, i teraz pytanie jak skonfigurować agregat żeby był jak najbardziej uniwersalny, aby można było nim śmiało też robić uprawy pożniwne, ugory, poplony itp.
      Sam miałem kupować gruber ale... no właśnie, taki agregat byłby bardziej uniwersalny.
       
      Piszcie panowie i panie, czekam na Wasze opinie.
       
      Pozdrawiam
    • Przez trafer
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś o takich agregatach jak janpol, euromasz, czy jest różnica miedzy nimi   a powiedzmy agromaszem? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj