Zaloguj się, aby obserwować  
patyk86

JD 5720 vs CASE Farmall A

Polecane posty

patyk86    0

Witam serdecznie,

 

w ciągu miesiąca zamierzam kupić ciągnik na PROW - zastanawiam się czy wybrać 4 lub 5 letnieg JD5720 czy nowego CASE Farmall 85A? Bardzo proszę o Wasze sugestie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Ja bym wzią nowego farmala. Bo jak kupisz nowego to po raz ze masz przebieg zerowy to i jest gwarancja. A uzywany to nie wiadomo na co trafisz.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy ciągnik to nowy ciągnik wiesz co kupujesz , a kupując 4-5 letniego JD nie wiesz na co trafisz . W nowym ciągniku wiesz co masz silnik nie przepracowany ilość mth zerowa a w używanym JD ? Sam pomyśl ile może być mth , silnik z tyloma mth jest wylatany i niedługo bd potrzebował napraw i serwisu. A kupując nowy ciągnik masz gwarancje że ciągnik jest nowy i nie wylatany. Bo przecież nowe to nowe a używane to używane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

Powiem tak.Nowe to nowe,ale co do 5720 nie macie racji.Powiem tak case to nowa seria i nikt ci nie powie jaki on jest. a co do jd powiem tyle rewelacja bardzo udana maszynka.Jeśli jd ma całą chistorię serwisową bież bez zastanowienia tylko najlepiej krajowego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Powiem tak.Nowe to nowe,ale co do 5720 nie macie racji.Powiem tak case to nowa seria i nikt ci nie powie jaki on jest. a co do jd powiem tyle rewelacja bardzo udana maszynka.Jeśli jd ma całą chistorię serwisową bież bez zastanowienia tylko najlepiej krajowego. ^^

Ale nowy farmal to nic innego jak jx.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

farmall to Jx tylko w nowej kabinie i maskach, silnik i skrzynia ta sama,a dodatkowo rewers hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Dzięki za opinie. Co myślicie o wyborze między nowym Farmall A85 a nowym McCormik T-Max 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj