Polecane posty

MichalG6    0

Cześć. Mam problem, a mianowicie nie wiem jak opuścić tylne podnośniki do samego spodu. Niby wszystko jest opuszczone i w wgl. ale podnośniki dalej są 30 cm nad ziemią.(wszystko ukazane na zdj.) Nawet pługa nie można opuścić i ora tylko połowa lemieszy . Prosiłbym o pomoc posiadaczy NH DT5050 :>

post-77389-0-42489300-1374419729_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Dokladnie, ja jak kupilem casejx95 (a to jest to samo) to wieszaki byli skrecone na maksa i tez, jak sie opuscilo do konca to byli wysoko od ziemia.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Lewy tez sie da tylko trzeba wyjac ten bolec ktory przetkany jest przez ramie, i rozkrecasz.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

A co to da?


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Zmniejszy udźwig ale i listwy się trochę obniżą.

 

PS.

Wia-Lan już sam nie wie gdzie nalepić te swoje naklejki, oblepiają maszyny jak choinkę dużymi naklejkami, trochę to szpetnie wygląda.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Tak jak kolega wyżej pisze cięgła się obniżą i udźwig trochę spadnie. My w c 355 dowiercaliśmy otwory by móc zapiąć wycinak stausmana. Z przodu 120kg dokładanych ciężarków no i oryginalne kilka płyt pod maską i idzie jechać.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Tak ale, w tym nh mozna tak to rozkrecic te ciegna ze listwy beda opadac do ziemi.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20balon    0

Witam. A mianowicie podnosnika w nh td80 jaka moze byc roznica w udzwigu regulujac na otworach w ciegnach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamis
      witam
      jak się dobrać do tylnego mostu w belaruśie a dokładnie do womu . poszły ni łożyska na mim , te4 łożyska co są na tym mechanizmie co się wyjmuje do tyłu z taśmami wymieniłem bez problemu , ale ten wałek co idzie dalej ma duże luzy poprzeczne i wzdłużne ,jak się do niego dostać .podejrzewam że trzeba odjechać tylnym mostem i czy do tej imprezy trzeba zdjąć kabinę
    • Przez wasil10
      Witam. mam pytanie.... czy w Belarusie 820 jest możliwość docisku tylnego TUZ? ponoć tak. jeśli tak to może mi ktoś wytłumaczyć jak to włączyć?
    • Przez SnapOn22
      Witam wszytskich. Mam pewien problem z mtz 1523.4. Pekła obudowa tylniego mostu i zabralem się za wymiane. Okazało sie że łożyska stożkowe na tależu są zużyte wiec je wymieniłem. I teraz chciałbym prosić o pomoc w ustawieniu talerza do ataku. Z tego co wiem to reguluje się to tymi blaszkami które podkłada się pod kadłub do ktorego mocuję się chamulec ale jestem w tym zielony i nie za bardzo wiem co i jak. Jesli były ktoś tak miły i podowiedział mi jak to sie ustawia byłym bardzo wdzieczny, a może ktoś posiada jakąś instrukcje. Z góry dziekuję.
       
      Dodaję zdjęcia jak to wygląda.


    • Przez KubowskyyClaas
      Witam, mam pewien problem jeśli chodzi o podnośnik w ciagniku Claas Ares 657 ATZ podnosnik z maszyna np; pług podniesie wszystko jest ok zaczyna opuszczać na dół może ze 2 cm i nagle szarpnie do góry podniesie i znów opuszcza 2-3cm i do góry co to moze być?
    • Przez navara
      Witam po zimie przestał działać tylni podnośnik dźwignią zarówno z kabiny jak i przy błotniku nie idzie nic zrobić stanoł całkowicie mechanizm oznaczony czerwona 1 jakby sie zapiekł. Dodam że ruszajac grzybkiem od dociku w kabinie ramiona ida do góry  lub na dół.  Jak to rozruszac? gdzie tkwi problem? Dźwignia nr 2 od docisku działa ładnie jest ruch na niej a 1 stoi dęba
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj