adaskupodkarpacie

Wystawy na podkarpaciu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biszu    7

Witam.

Mam zamiar jechać na wystaw a wiecie gdzie dokladnie sie znajduje ten plac ??, a wiecie może ile płaci sie za wstęp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Wstęp jest za free. Jak dojechać? Bardzo prosto jak będzie kościół to skręcasz na światłach w prawo (jadąc od Rzeszowa) potem kilka km prosto.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszu    7

a jeszcze jedno ; od której zaczyna sie wystawa ?? bo na 99% bede i nie wiem o której sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

podejrzewam ze kolo 10 albo i wczesniej.

ps nie zapomnijcie o gumiakach!!! :D


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ2613    1

heh najwiecej to chyba tego błota bylo. rozczarowal mnie ursus poniewaz byly tylko 2 modele a tak to wszystkiego po trochu. na tyle ludzi co tam jest to by sie mogli postarac. a jak sie kolegom podobalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Najbardziej to chyba przeszkodziło błoto. Traktory były pozamykane (nieliczne otwarte) maszyny poustawiane na je... pies. No ogólnie to średnio wyszło a i zabrakło pokazów :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

No troszke lipnie w tym roku maszyny byly tak poustawiane bo dalej bylo bloto dlatego byly scisniete przy drosze co moglo sie wydawac ze jest ich duzo mniej ale tak naprawde, porownujac do tamtego roku, brakowalo Valtr i agroma wystawila malo sprzetu. Zato z tego co zauwazylem Rolm... z roku na rok przywozi wiecej sprzetu i coraz lepsze JD i jak dotychczas oni sie najlepiej prezentuja, mielie duzo ludzi z obslugi i z tego co widzialem to co chiwle ktos siedzial w jakims JD :D


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Mi sie podobało było troche błota pogoda w niedziele super.Sprzetu mało 2 lata temu było o wiele wiecej.Mi osobiscie podejscie do klienta najbardziej podobał sie new holland dealer z Tarnowa.Z wejsciem do ciagnika nie było problemu to samo z odpaleniem tylko z przejażdżką problem bo za dużo ludzi za to zapraszali do siedziby na jazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszion9797    0

Deutzem brat z tatą mieli okazje jeździc ale to tylko chyba ze zwględu że osoba która sprzedaje te maszyny to znajomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Witam, czy bywaliście na Wystawie Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej??? 29 - 30 sierpnia w tym roku. Właśnie znajomi z lubelskiego oddziału pfhb, mi naopowiadali jak tam ładnie, i simy i konie, i jest na czym oko zatrzymać i w rzece nogi moczyć, skały podziwiać... .

Więc czy warto się do Was wybrać na tą wystawę.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ponoć w Boguchwale mają być jeszcze jesienią jakieś wystawy czy słyszeliście coś na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2066

Widzę, że jest na AF sporo ludzi z Podkarpacia z czego bardzo się cieszę :) Co do Rudawki Rymanowskiej to byłem pierwszy raz i powiem że warto było się przejechać tym bardziej że miałem nie daleko :) Fajne sprzęty dużo ludzi i dużo atrakcji.. polecam...


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A na tej wystawie co ma być będą maszyny tak jak ostatnio?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Na tej jesiennej wystawie w Boguchwale raczej maszyn jest mniej, jest to wystawa taka bardziej ogrodnicza, przynajmniej tak bylo w ubieglych latach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak będzie ktoś na tej wystawie?? :)

Czy watro w ogóle na nią jechać ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Witam, czy bywaliście na Wystawie Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej??? 29 - 30 sierpnia w tym roku. Właśnie znajomi z lubelskiego oddziału pfhb, mi naopowiadali jak tam ładnie, i simy i konie, i jest na czym oko zatrzymać i w rzece nogi moczyć, skały podziwiać... .

Więc czy warto się do Was wybrać na tą wystawę.

Jeśli chodzi o krajobraz i zwierzęta to jest ciekawie szczególnie wyścigi zaprzęgów. No ale jesli chodzi o maszyny to jest trochę ale nie wiem czy są jakieś pokazy raz byłem to były a drugim razem nie a jak w tym roku? Mnie jakoś teraz nie było bo byłem na imprezie.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Chyba w najblizsza sobote i niedziele bedzie dzien otwartych dzwi w Boguchwale.

 

Sprostowanie, do poprzedniego postu, targi beda o tydzien pozniej jak napisalem poprzednio, czyli 26-27 czerwiec 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj