Skocz do zawartości
Maniek101

Leje z pod wtrysków płyn

Polecane posty

Maniek101    103

Po wymianie tej podkładki puściło płyn, to wyjąłem wtrysk założyłem nową podkładkę, oring i jeszcze w koło grubo silikonu i tak dalej płyn wychodzi. Więc chyba coś z głowicą? Wyciek jest mały ale jest. Denerwuje mnie to że po płynie te placki zostają i będę musiał zmienić na wodę bo na razie nic nie bd ruszał.

Maniek101    103

Raczej nie bd wsypywał bo mi zasyfi cały układ chłodzenia. Podobno po takim zabiegu chłodnica do wymiany, zacinają się termostaty itd. Więc to musi być to pęknięcie ? :(

Zapraszam do mojej galerii ze żniw :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Maniek101    103

Głowica ściągnięta i zawieziona do sprawdzenia tam gdzie regenerowali w czerwcu. Sprawdzali tą głowice pod ciśnieniem 6 atmosfer we wodzie i mówią że jest 100% szczelna także nie mam pojęcia i oni też nie skąd może być wyciek płynu z pod wtryskiwacza. I nie wiem czy w tym temacie wspominałem ale co jakiś czas łapał ciśnienie w układzie chłodzenia i się przegrzewał. Czy ten wyciek mogła powodować uszczelka pod głowicą, która i tak już była wymieniona bo wcześniej tak samo mi się przegrzewał tylko że bez wycieku z głowicy płynu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez kubatedi
      JAK ROZKLESZCZYC SKRZYNIĘ BIEGÓW W URSUSIE 4514
    • Przez Adik_ziel
      A więc tak.. mam dziwny przypadek z moja 30'ską, nie wiem czemu ale gdy podczepiam rotacyjną i włanczam wałek nie załancza sie a sąsiada 30'tka chodzi z tą samo rotacyjną tak jaki i z rozrzurnikiem miałem na spułke rozrzutnik i tego goscia 30'tka normalnie sobie śmigała a moja nie chce może to być przez tuz od C-328? bo cały tył ma od C-328

A przy innych maszynach przy których jest potrzebny wałek działa normalnie ;/
    • Przez Wiesiek97
      Dlaczego wycieka mi woda z prawej strony głowicy przy c 330 
      Czy to wina uszczelki czy może głowicy ???
    • Przez ukaszSotta
      Witam! Mam dość lejka który sieje nie równo i chcę kupić rozsiewacz dwutalerzowy o niskiej masie własnej aby wszedł do niego big bag i w pole Mam na oku amazone 604 i rauch komet 450... widziałem że ktoś siał amazonem miał 500 kg nawozu i ciapek dawał rade Ile waży rauch komet lub amazone 604? Z góry dzięki za pomoc i sugestie