daroslaw65206520

PODŁĄCZENIE TURA MF 3065

Polecane posty

casejx    30

Zasilanie i powrut w rozdzielaczu tura podlacz do zasilania i powrotu w rozdzielaczu od ciagnika.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zastosowaniu trujników tak podłączyłem i nadal nie działa jeżeli nie załącze któregoś z rozdzielaczy obojętnie w którą stronę to tur nie działa

Edytowano przez daroslaw65206520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

a nie masz przypadkiem 3 przewodów od ładowacza tak aby zasilanie podłączyć pod przewody od rozdzielacza a powróy zrobić wolny przez korek wlewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak że zasilanie połączyłem trójnikiem z zasilaniem rozdzielacza powrót połączyłem z powrotem rozdzielacza i trzeci przewód dałem w korek wlewu oleju ale cały czas to samo jeżeli nie załącze rozdzielacza w ciągniku to tur nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Jak wpiąłeś się w zasilanie rozdzielacza ciągnikowego to ciśnienie będzie wolało pójść przez niego, a nie przez tura bo tam będzie miało lżej, tak na chłopski rozum.

 

Rozdzielacze podłączasz albo szeregowo (traci się wydajność) albo poprzez zawór trójdrożny. Polecam drugi sposób.

Zasilanie z pompy dajesz do zaworu, a z niego jeden wąż do tura, a drugi do rozdzielacza w ciągniku, zaworem kierujesz ciśnienie albo tu albo tam.

Powrót wraz z wolnym spływem z sekcji pojedyńczej dajesz do korka albo do powrotu fabrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o to żeby nie wysiadając z ciągnika i nic nie przestawiając lub nic nie przepinając mięćsprawną hydraulikę ciągnika i sprawnego tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

To mozesz zrobic tak, zeby zasilanie ktore idzie na rozdzielacz ciagnika dac na rozdzielacz tura a, powrut od tura do rozdzielacza ciagnika. Wtedy zas zasilanie do rozdzielacza ciagnika musisz dac od rozdzielacza tura (w rozdzielaczu tura musi byc jeszcze jedno wyjscie i od niego musisz poprowadzic zasilanie do ciagnika) Takie podlaczenie widzialem u znajomego.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Z fotka to bedzie ciezko ale, postaram sie dzisiaj jakos to tobie rozrysowac.

post-36137-0-18675900-1374338610_thumb.jpg

Tak jest to podlaczone u znajomego.

Edytowano przez casejx

Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Tur wiem ze jest stolla a rozdzielacz to nie mam pojecia.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Moze i bym dal ale nie wczesniej niz poniedzialek, wtorek.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Jednak zadzwonilem do niego i sie zapytalem zebys nie czekal. Te rozdzielacz jest firmy NIMCO


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

rozdzielacz galtech q45 2 sekcyjny

czy może być podłączony tur przy ciągniku MF 3065 że zasilanie które było wpięte w rozdzielacz ciągnika zostało wpięte w rozdzielacz tura a powrót z rozdzielacza tura w zasilanie rozdzielacza ciągnika. Chodzi mi o to czy pompa nie dostaje po tyłku bo przy pracy rozdzielaczem od ciągnika powrót który idzie od rozdzielacza tura do zasilania rozdzielacza ciągnika wąż się napina.Bo tylko przy takim podłączeniu działa tur a zarazem wyjścia hydrauliczne od ciągnika i podnośnik .

  • 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Waz sie napina bo pompa caly czas pompuje, a gdy nie uzywasz rozdzielacza to musi otworzyć sie zawór bezpieczeństwa który napewno jest ustawiony na dość wysokie cisnienie.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Musi tak byc. Nic sie nie stanie bo jest zawor bezpieczenstwa w jednym jak i w drugim rozdzielaczu.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bolo77
      Witam.
      Mam mtz 82 z roku 95. Planuje zakup prasy podlaczanej pod zapalniczke. Czy  ktos z was robił sobie takie przylacze w ciagniku i moze podpowiedziec jak to ogarnac.
    • Przez Arasowsky
      Witam. Kupuje do swojego T25 tura jednosekcyjnego. Tur ma tylko jedno wejście hydrauliczne bo siłowniki są jednostronnego działania. Z tyłu ciągnika mam dwa złącza. Pod które z nich mam podłączyć siłowniki? 
      Którędy będzie olej wracał? 


    • Przez Arasowsky
      Witam,
      sprzedam mocowanie tura do ciągnika MF 255 - solidna rama.
      Cena 650 zł
      Możliwość transportu. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 576.704.089



    • Przez Kondzio342
      Witam. Mam koledzy pytanie czy moge rozdIelacz ktory steruje w ciagniku podbieracz - komora wyrzucić i podlaczyc bezpośrednio do ciagnika na trzy przewody u sterowac z ciagnika???
    • Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną ładowacz MF wyposazony w rozdzielacz 2 sekcyjny na linki yoistick z przyciskiem do  sterowana 3 sekcja przez rozdzielacz z cewką do krokodyla.
      Mam problem z pierwszym rozdzielaczem 2 sekcyjnym:
       yoistick góra/dół chodzi bez zarzutu , na jeden bok tez opuszcza idealnie ale na drugi mi sie zaczął dzis zacinac tzn. albo wcale sekcja nie reaguje jedynie waz przy rozdzielaczu sie napreza ,albo idzie w mniejszym zakresie od dołu do równego poziomu i dalej nie chce, albo na pusto idzie ale z balotem juz nie.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj