adamus27

hamulce w Bizonie się zapowietrzają

Polecane posty

adamus27    0

hamulce w Bizonie ZO58 się zapowietrzają co zrobić ?

Edytowano przez adamus27

Scarface    2

zobacz czy nigdzie nie cieknie płyn z cylinderków czy z pompek hamulcowych jak cieknie to wymień wszystko odpowietrz i będzie git

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubertg7
      Witam!
      Pojawił się taki problem w naszym Bizonie rekordzie. Na wolnych obrotach pas na kole na odrzutniku jest równo z kołem, a na maksymalnych obrotach silnika pas się chowa nawet do 2 cm! i obroty młocarni są na poziomie 850-900. nie da się już ich zwiększyć. co może być przyczyną że pas się chowa? dodam że jak kupiliśmy tego bizona to uzyskanie 1100 obrotów nie było problemem. Pas jest nowy ma ok 49-50mm, wymieniliśmy tarcze na obydwóch kołach. Nigdzie nie ma luzów. Piasty na odrzutniku są nowe. Łożyska ślizgowe sprawdzone nawet smar czyściutki w nich nie przypalony. Czy ktoś miał już taki przypadek. Nie wiemy gdzie już szukać przyczyny.
    • Przez Bartek2115
      Witam, tak jak w temacie. Nie wiem co jest przyczyną. Przy koszeniu żyta gardziel się zapycha i nie da się kosić. Proszę o rade.
    • Przez Terracan
      Witam Panowie .Jak się reguluje gardziel żeby była idealnie w poziomie bo u mnie jedna strona jest deko niżej. Jest widzę jakaś regulacja na śrubie 12 tylko nie wiem jak to działa jak nie ma w kadłubie żadnych dziur fasolek żeby to można było podciągnąć tylko zwykle otwory .Chyba że ja czegoś nie rozumiem.
    • Przez cz516
      kuźwa jego mać oddałem prawie 3 lata temu silnik od bizonka do generalnego remontu w Zwoleńu wyniósł mnie 12 tys  i szlak go trafił początek 3 sezonu po remoncie  i zabezpieczenie zaworu wypadło i wiadomo h*j po go strzelił no ja pier,.... e  co za dziady a juz na drugi sezon zaczął brać olej co to k**wa za firma ..... kasy do huuu a efektów brak rece załamałem
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam ma moze ktos zdjecia instalacji paliwowej bizona rekorda bo moj ma zaslepiony przelew na pompie a tak byc niepowinno.i chcialbym zobaczyc jak powinno byc oryginalnie gdzie podlaczony przelew od pompy wtryskowej
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj