Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomaszek12

ustawienie kosy w dominatorze 85

Polecane posty

tomaszek12    13

Witam wszystkich kombajnistów doradzcie jak ustawić kosę w donku 85 bo w tamtym roku przy gęstym życie szybcie się nie dało jechać bo rżysko w kolano jak to ma być w górnym martwym punkcie koła napędowego kosa ma być na przeciwko bagnetu czy pomiędzy bagnetami jak ktoś w temacie to proszę o odpowieć

mtracz    71

Stalki kosy mają zaczynać ruch ze środka bagnetu i kończyć go w drugim bagnecie w takim samym położeniu na środku bagnetu.

Czyli ma pracować od bagnetu do bagnetu. Tak ma to wyglądać, punkt zwrotny kosy ma być równo w bagnecie.

http://www.google.pl/imgres?start=375&client=firefox-a&hs=w9s&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=665&tbm=isch&tbnid=sEZqTk26anv8yM:&imgrefurl=http://rolniczek.gratka.pl/ogl/14844639.html&docid=cLsvAfuJ1w5yPM&imgurl=http://d.moto.gratka.pl/auto/14090/ogl/c3/48/13614639447702_G.jpg&w=1193&h=900&ei=A7TlUd-tIcrVtQbziIDwCg&zoom=1&ved=1t:3588,r:86,s:300,i:262&iact=rc&page=16&tbnh=185&tbnw=246&ndsp=25&tx=171&ty=98

Ustawianie długością targańca, czyli wkręcając i wykręcając jego główkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawel807
      Hej. Założę nowy temat, bo nie ma i może komuś się przydać.

Czy na spalanie ma wpływ początek wtrysku ? Mam nowe koło pasowe, na nim nie ma znaków. Zaznaczyłem sobie punkty GMP, kiedy miałem wyjęte wtryskiwacze. I mógł by mi ktoś powiedzieć kiedy powinno wyjść paliwo z króćca pompy. Tak mniej więcej ile cm przed punktem GMP. Czy odchylając pompę od silnika to się przyspiesza, czy opóźnia wtrysk ?
    • Przez waldek315
      Witam jak poprawnie ustawić zapłon w takim ciągniku. Ciężko odpala a wydaje mi się że jest źle pompa ustawiona. Na Plaka pali na dotyk. Silnik podobno jest 200 mth po kpl. remoncie. Ciągnik nie jest mój więc ciężko stwierdzić jak wcześniej odpalał
    • Przez Properth
      Witam, mam pytanie z innego działu jak maszyny rolnicze, aczkolwiek nieco związanego. Mam w Starze silnik 6ct107, który dawniej jeździł a Autosanie, następnie ściągnięto mu Turbo z osprzętem, przestawiono i jeździł w Starze. Ja go kupiłem w takim stanie, ale po pewnym czasie przywróciłem osprzęt wraz z Turbo, dałem do zrobienia wtryski i pompę. (Naprawa, regulacja na autosan). Mam problem z wtryskiem, nie mam lampy, i ustawiać go na znak na wale + kropka na pompie?? Wydaje mi się, że w takim właśnie ustawieniu jest nieco za miękki. Teraz lekko dałem tę flanszę w lewą stronę i jest agresywniejszy. Na tabliczce silnika napisane 6CT107, na pokrywie zaworów 29 stopni przed GMP. Potrzebuję porady doświadczonego mechanika w tych silnikach. Poniżej wstawiam filmik jak silnik chodzi teraz.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

• Przez matjaz5
      witam potrzebuje pomocy nie mogę ustawić pompy wtryskowej bo nie wiem na jakie cechy powinna być ustawiona z wałkiem rozrządu. drugim problemem jest kolejność podłączenia przewodów paliwowych
    • Przez DominikKomar
      Witam kolegow. Macie w swoim tc przy rzepaku ze duzo zanieczyszczeń lekkich leci do zbiornika? Jak ustawialiscie swoje kombajny? Mialem problem rok temu i już zastanawiam sie jak to poprawic. Ja zamykalem wszystkie sita.