Zaloguj się, aby obserwować  
dyczkowski

Claas Variant 350

Polecane posty

bayer    16
Aloe ty z nozami bierzesz?? Bo ja biore bez, wiec o moc chyba nie mam sie co martwic, nawet jak zamierzam troszki wiecej jak 15km/h ganiac nim ;) A co jeszcze domawiałeś?? Jaki w standardzie jest komputerek w 360 zwykłej Claas Medium Terminal tak?? Bo w tych z Heavy Duty to jest Communicator?

tak, biore z nożami. Szerokie ogumienie i wałek na podbieraczu,owijanie siatką i sznurkiem.a komputer będzie ten standardowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
tak, biore z nożami. Szerokie ogumienie i wałek na podbieraczu,owijanie siatką i sznurkiem.a komputer będzie ten standardowy.

 

A ile dopłacasz własnie za ten wałek i oponki, jesli mozna wiedziec, bo facet mi mówił, że super sprawa ten wałek jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
nie wiem,cena jest na umowie za wszystko

aile ci za nia wyliczyli, bo mi za 360, bez noży 24120 Euro, a z nozami to 24990 w wyposażeniu podstawowym, oprócz siatki która wliczyli w cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki materiał z taka predkościał robił??

słome oczywiście


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

same silver 105 tj 6 cyl


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
aile ci za nia wyliczyli, bo mi za 360, bez noży 24120 Euro, a z nozami to 24990 w wyposażeniu podstawowym, oprócz siatki która wliczyli w cene ;)

pisałem już że 32 tyś euro brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Odświeżam temat, bo z tego co widze jest juz chyba na Af paru uzytkowników tych pras serii 360/380. Powiedzcie jak sie sprawują, wydajności itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

mialem dylemat czy Claas variant 365 RC HD czy cos innego wiec od pol roku szukalem opinii o tej i innych prasach

W claasie bela obraca sie w inna strone, nie posiada walkow wiec wszystko opiera sie na rotorze i pasach. Wiec stopien zuzycia moze byc wiekszy niz w innych,

Znam jednego uzytkownika osobiscie i powiedzial mi ze nigdy by wiecej jej nie kupil. Byc moze nie trafila mu sie za dobra, bo mowil ze nawet sruby byly nie podokrecane ale gdy ja dotarl tez nie chwalil. W kiszonce 120 koni to minium, do slomy okolo 90. Jedynie sterowanie jest extra.

Wybor padl na vicona 2160 OC ze wzgledu na brak negatywnych opinii oraz cene, 50tys netto tansza od claasa


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj