Zaloguj się, aby obserwować  
norbitoja

Najczęstrze problemy z fendtami

Polecane posty

romano82    4

u kolegi pękł blok w jakimś modelu 3... turbomatic i nikt skutecznie nie potrafi pospawać i kiepskie hamulce po dwudziestu kilku latach więc zwykle hamuje biegami i silnikiem poza tym nie narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Najczęstszym problemem jest naiwność że 15 czy 20 letni ciągnik ma 6-7tys mth.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyki9    0

Mam problem z błędem 5.1.91.Chodzi o czujnik obrotów prędkosci jazdy.Gdzie on sie znajduje, wiecie moze?Co moze być przyczyna jak przed zimą było dobrze ?Prosze o pomoc bo ciagnik potrzebny na zniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Mam problem z błędem 5.1.91.Chodzi o czujnik obrotów prędkosci jazdy.Gdzie on sie znajduje, wiecie moze?Co moze być przyczyna jak przed zimą było dobrze ?Prosze o pomoc bo ciagnik potrzebny na zniwa.

 

A usuwałeś błąd , z komputera? Bo może byc tak , że ciagnik po zimie nałapał błedów i wystarczy tylko usunąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyki9    0

no usuwalem blad tym znaczkiem jak enter i trojkatem z wykrzyknikiem ale gdy to zrobilem to pokazywala sie praca awaryjna ten klucz i trojkat z wykrzyknikiem.A po ponownym odpaleniu blad znowu sie pojawia.co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Bo jak usterka wystepuje to bledu nie skasujesz.... taka podstawowa informacja... dla laików.. Jak usterka zostaje usunieta to błąd nie występuje, zostaje tylko kod błędu w pamieci i wtedy możesz go usunąć...

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Bo jak usterka wystepuje to bledu nie skasujesz.... taka podstawowa informacja... dla laików.. Jak usterka zostaje usunieta to błąd nie występuje, zostaje tylko kod błędu w pamieci i wtedy możesz go usunąć...

 

Aha , próbowałem pomóc . Bo w moim Fendzie 714 , wyskakiwały 3 błedy , i nic nie ruszalem tylko usunąłem ,,wyskakujące błedy " i przez 4 tygodnie użytkowania nie ma juz żadnego problemu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbitoja    4

 

Aha , próbowałem pomóc . Bo w moim Fendzie 714 , wyskakiwały 3 błedy , i nic nie ruszalem tylko usunąłem ,,wyskakujące błedy " i przez 4 tygodnie użytkowania nie ma juz żadnego problemu ; )

mogłbyś powiedzieć coś o swoim Fendtcie 714? jaki przebieg itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

w moim Fendtcie odpadły koła Silnik stanął bokiem a tryby w skrzyni zrobiły się kwadratowe. Takie drobne usterki a przebieg tylko 5tyś mtg :D


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbitoja    4

w moim Fendtcie odpadły koła Silnik stanął bokiem a tryby w skrzyni zrobiły się kwadratowe. Takie drobne usterki a przebieg tylko 5tyś mtg :D

hahaha :D a tak naprawdę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

mogłbyś powiedzieć coś o swoim Fendtcie 714? jaki przebieg itd.?

 

2005 r , 7300 mtg ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

a jakieś problemy były z nim ?

 

Narazie nie i Oby tak zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Zwiadowca122
      Witam
      Mam problem z MF16.
      Na 3 biegu na większych obrotach słychać chrobotanie.
      Rozkręcaliśmy zwolnice i skrzynie biegów lecz ani ja ani mechanik nic nie zostało znalezione co powodowało te chrobotanie.
      Proszę o pomoc!
      Z góry dziękuję.
    • Przez kubatedi
      Cześć ma do was pytanie zarazem prośbę o pomoc :)
       
      W tym roku na powierzchni 1.15h posiałem żyto ozime populacyjne odmiana Dańkowskie Diament i niestety pojawił się problem.

      Mianowicie żyto bardzo ładnie wzeszło siane było 19 września natomiast 30 września zostało opryskane środkiem Boxer 800ec w dawce 2,5l/h i przedplonem było pszenżyto ozime a przedsiewnie pod żyto została zastosowana Polifoska 6 w ilości 200kg/h I niestety po intensywnych opadach z początku października na plantacji pojawiły się żółte przebarwienia/plamy  nie jest to na całym polu ale na znacznej jego powierzchni i stąd moje pytanie co może być przyczyną tego problemu  co trzeba zastosować wiosną żeby łan zrobił się znowu ładny i zielony czy to już są efekty nieodwracalne ? Poprosił bym o poradę z zakresu nawozu doglebowego dowolnej firmy a także o zastosowanie dokarmienia dolistnego oraz podanie dawek danych produktów
    • Gość
      Przez Gość
      Panowie beczkowoz chodzil na jesieni bez zarzutów, zima musiałem wywieźć troche gnojowki lalem gorącom woda pompa puściła i włączyłem walek i tak.jakby wylatywal z niej lod i tak pukal , ale przestał i wywiozlo sie dobrze. Dzis wywiozlem jedna beczke i juz gdy ja wypuszczalem to mialem lekko.slabawe ciśnienie a juz drugą beczke ledwo zaciągla . Odkrecilem dekiej i okazalo sie ze lopatki sie nie zastaly i sa w dobrym stanie co robić? Dodam ze beczka jest w miare nowa, 5 lat. Pompa próżniowa. Zalaczam zdjęcia.


    • Przez mirek18
      Witam serdecznie, 
      mam problem z hydrauliką w moim MF-255 działa w nim tylko jedno gniazdo zewnętrzne hydrauliki.  Przewody do rozdzielacza pod siedzeniem są sztywne (rurka). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj