Skocz do zawartości
Farmer11

Jakim ciagnikiem smigacie ze swoja prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
prasa
LukaszRol    0

Mi jeden gościu robił bele Ursusem C 360 i wychodziły ok, niechce cie mylić bo niepamiętam jaka to była simpa ale 360 robił bez niczego. Raz na YT widziałem ciapka w simpie ale to katowanie tej 30-tki.

szczewko    31

Ja pozyczam NH (nie wiem jaki model) z 2004 roku i podpinam do niej JD 3140.Bardzo dobrze zbija i sie nie meczy przy tym.Jedna bela wazy ok 800 kg :)

Piotras    2

Presa Clas Variant 280 2006 rok ciągnik MF 6290 2002r wystarczył by 110 KM nio ale jest 135 KM

Wiadomość z agroFakt.pl

caseon    1

Ja prasuje C-360 i ciagam Krone kr 125 nierobi sobie z nia zadnego problemu i bele ladne wychodza :)

arassso    3

fiatagri hesston 5650 + c 385 zgrany zestaw a jak trzeba bedzie to i 360 bedzie latała

JoHnyD    3

Prasa WARFAMA + Zetor 7340 (78KM), mieszkam w średnio pagórkowatych terenach i czasami przydałoby się te parę koni więcej:) ale jak pomyślę o tym ile paliwo kosztuje...:)

Lukas85    11

ja od tego roku ciagam prase Sipma Z279/2 Nwe Hollandem TD90D. Ale w tamtym roku i kilka lat wczesniej zwijałem Ursusem 3512 (47KM). Ursusem było czasami ciężko zwłaszcza w końcowej fazie owijania sznurkiem byyło czuć że brakuje mu "pary" ale TD radzi sobie znakomicie

piotr26    7

Ja ciągam Deutza -Fahra 2.30 ursusem 3512 i powiem że daje radę chociaż w sianie pod koniec zwijania mogło być być parę koni więcej :)

pucek3    0

ja posiadam prase claas rollandt 46 i ciągne ją ursusem 912. radzi sobie niezle, ale gdy dobije mocno balota to potrafi tesz zejść z obrotów.

juras    1

C-360 do Sipmy Z-569/1 będzie na styk,ciągałem ją jeden sezon C-360-3p i miał trochę ciężko. Później był Zetor 7211 i 7711-bez problemu.

Obecnie Fendt 311 LSA +Claas Rollant 250RC.

Grzecho7245    0

U mnie zetor 7245 śmiga z deutz-fahrem 2.30gp i moge powiedzieć ze to zgrany zestaw choć robiłem troche c-360 trzeba bylo wolniej jedżdzić i komfort uuuuuu :);):) :) :) :)

arassso    3

a ja teraz c 360 fiatagri hesston 5650 c360 miała latac 385 ale marnacja paliwa kiedy 360 chodzi i nie ma wogóle ciezko a belki zbite fest

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się