Farmer11

Jakim ciagnikiem smigacie ze swoja prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lamboEVO100    512

Dawno temu c-360 + prasa deutz fahr GP 2.30.

Póżniej zetor 7711 z tą prasą.

A teraz lamborghini R3 EVO100 z nią lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja wczoraj prawie zetora 7211 w JD550 zagotowałem :) ale jeździłem biegami 1, 2 :) Woda do 100 doszła :) Popisówka przed wujkiem :) Zetor miał co robić a JD 550 nie :) ach żeby było więcej tych koników :/ Bo w sianokiszonce puszcza niezłego dyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

W poprzednich latach prasa Welger RP200 pracowała z Belarusem 952 95KM. w tym roku do tej prasy podczepiony jest ursus 155KM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

a ja swoim Deutz Fahrem GP 2.30 smigam c-360 i nieźle sobie nawet radzi:) przy dobijaniu ma trochę ciężko ale 2 szosową spokojnie daje sobie radę ale na wiosnę w planach jest zakup Renówki więc wtedy dopiero będzie okey zestawik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dawniej c-360 z hesston 5670 a teraz zetor 8011. C-360 radził sobie dość dobrze ale jednak większa moc robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

MF 595 MKII z Gallignani 9150 AGRAM belki super ale dymek idzie z kominka;(


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

U mnie to tak:

 

Kostkującą: Ursus 3512 + Sipma Z-224/1

 

Belującą: Ursus 3512 , lub C-360 + Metal-Fach Z-562

 

a u drugiego wuja to tak:

 

Ursus C-360 + Prasa Kostkująca WELGER AP 12


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Famarol DF1.8 V wymaga 70-90 km chodzi z ursus 5314 i w zielonkach czuje ciężar ale dobrze idzie w słomie siatka to nawet 24 bele na godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

U mnie wcześniej zetor 7211 + sipma z 279/1 i ursus c 355 + sipma z 224/1, a obecnie nh t5060 + nh br 6080.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal124    0

Kiedyś Sipma Z279 + Zetor 7245 czasami Ursus C-360. A teraz Krone Combi Pack 1250 (prasoowijarka) + Fendt 309lsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A jaką pasówkę dałby radę zetor 3011(35km)? John deere 5**, new holland 6**, vicon rv, welger rp 150-180 (z szerokim podbieraczem, bez rotora i noży, klapa tylna na zamki, nie hydrauliczna, może iść wolno, koła bliźniaki z tyłu w ciągniku)? Pytam z ciekawości.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

Ja swoją Warfame Z-543 ciągam Ursusem 4512 i spokojnie daje rade.Kiedys zaczepiłem MF255 i też zprasowało sie niezłe belki ale wolno trzeba było jeździć.


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Warfama + Pronar 82tsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj