Zaloguj się, aby obserwować  
zetortoja

Nowy Tur, czy używany? Polski czy zagraniczny?

Polecane posty

zetortoja    1

Więc tak. Po Nowym roku musze koniecznie kupić coś do ładowania. Myśle nad kupnem Tura do zetora. Teraz tylko pytanie jaki??? Czy polski czy zagraniczny??? Kasy nie bardzo jest, więc rozważam nad kupnem używanego Tura. Co wy o tym sądzicie??? Czy warto w ogóle kupywać tur używany? A może kupić używaną łodowarkę przegubową??? Na prawdę nie wiem co zrobić wię Wy drodzy użytkownicy proszę pomuszcie wybrać mi. Aaa i ten tur będzie bardzo dużo robił, bo gospodarstwo jest nastawione na produkcję mleczną. Rocznie około 800 balotów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Nie kupuj Polsikego @Roberbara sie o tym przekonał w swoim JD najlepjej zetorowski tur albo jakiś zagraniczny ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Czy zagraniczny jest o wiele droższy, i czy znajdzie się jakiś używany, bo nowy to chyba sporo kosztuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Czy zagraniczny jest o wiele droższy, i czy znajdzie się jakiś używany, bo nowy to chyba sporo kosztuje....

Na pewno sie znajdzie zagraniczny i to w rozsądnej cenie. Nowe to pewnie z 20tyś jak nic


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Na asąsiedniej wsi koleś kupił tura do URSUSA 914 samopoziomującego i dał 22 tysiące razem z założeniem(wiem tylko że jest to tur 6)oczywiście nowy.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Na asąsiedniej wsi koleś kupił tura do URSUSA 914 samopoziomującego i dał 22 tysiące razem z założeniem(wiem tylko że jest to tur 6)oczywiście nowy.

 

Polski czy jaki? i kto kupił :(?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Polski czy jaki? i kto kupił :(?

Polski na Wrońskiej a kupił Bednarek :(


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja nie moge 22tyś za tura jeszcze polskiego zagraniczny pewnie więcej wytrzyma niż on zobaczymy jak długo go bedzie miał ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Każdy uczy się na błędach, @robertbara też kupił Polskiego tura i się przekonał że nie warto... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

lepiej wydać więcej i mieć spokuj a nie sie bawić w naprawianie ciągle ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Czyli polskiego broń Boże. To już jeden problem z głowy. A gdzie można znaleść oferty zagranicznych turów? Podacie strony linki? I czy do Zetora będzie pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Żeby 22 tyś za tura dać to już bym musiał totolotka wygrać, 10 tyś za takiego to rozumiem ale za tyle kasy


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Czyli polskiego broń Boże. To już jeden problem z głowy. A gdzie można znaleść oferty zagranicznych turów? Podacie strony linki? I czy do Zetora będzie pasować?

Ten polski to raczej będzie pasować ale zagranicznych to ja nie wiem gdzie można znależć.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

A może najlepiej używaną lodowarkę przegubową??? Też jest taka opca, a to dlatego że odciążyłaby ciągnik, który jest główną siłą pociągową. Tylko ile taka używana może kosztować. Uwieżcie ona by u mnie nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bende mial polskiego tura przy new hollandzie to zobaczymy tylko ze on nie bedzie za duzo pracowac. ale tak wogule to ci proponuje jakiegos quika albo stola nowego albo uzywanego nij jeszcze zetora tury nie sa zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Druga propozyzja bardzo ciekawa. Strzeba coś kupić i to na pewno. Może Stoll??? Słyszałem że dobra marka. Ale i trzeba przemyśleć czy nie MX albo tego Qiuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Druga propozyzja bardzo ciekawa. Strzeba coś kupić i to na pewno. Może Stoll??? Słyszałem że dobra marka. Ale i trzeba przemyśleć czy nie MX albo tego Qiuka.

Quicka to dobra firma musisz sie zapytać Zetora5340 ale go już dawno nie widziałem na AF ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

No dobra ale droga. Czytałem w Top agrat polska + profi nowy ładowacz Quicke Q55 kosztuje 31500 zl Ja tyle kasy to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
No dobra ale droga. CZytałem w Top agrat polska + profi nowy łodowacz Quicke Q55 kosztuje 31500 zl Ja tyle kasy to nie mam.

 

NO drogie jak nie chcesz to kup jakiegoś Stolla lbo zetorowskiego ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Widze że juz pare osób za mnie odpowiedziało: :(

 

Napisze krótko: nie kupuj polskiego ładowacza. Ja kupiłem i bardzo żałuje!!!! To samo dotyczy osprzętu :(

Ogólnie na zachodnie maszyny nie narzekam, a widze jak niektórzy polskimi "działają" to mnie krew zalewa.

 

Choć 3 lata temu różnica miedzy polskim a zagranicznym była dużo większa, dziś już sie zmniejszyła.

Dilerzy JD już w wiekszości nie sprzedają polskich ładowaczy, zakładają oryginalne. Widocznie się już nasłuchali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj