Zaloguj się, aby obserwować  
mefjurolnik

Ma ktoś taki paśnik?

Polecane posty

mefjurolnik    10
tymtus    42

Ja mam takie, w moich jest poidełko. Na allegro tego pełno. Ja daje 50 zł za używki, do wymiany zawsze są te smoczki i tyle. Wchodzi tam jakieś 35kg paszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez garos
      Witam zamierzam po skończeniu gimnazjum isc do zawodówki na profil mechanik maszyn rolniczych. Ale znalazłem wczoraj cos takiego jak mechanik,operator maszyn rolniczych.
      Moje pytanie brzmi na który profil isć i czy jeśli praktyke bym miał w firmie sprzedającej trakttory new holland gdzie mają serwis to czy będe mogł tez tam isc gdybym poszedł na mechanik operator.... czy gdzie indziej bym musiał mieć praktyki.
      2 posiadamy gospodarke gdzie uczniowie z technikum agrobiznesu przychodzą do nas na praktyke. Więc czy mógłbym mieć praktyke w domu czy nie. Nigdzie w okolicy nie ma juz szkoły roniczej. Licze na jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam
    • Przez adamwojtczak
      5 razy miga kontrolka pomarańczowa taki trybik w instr. obsługi pisze błąd czujnika ciśnienia sprzęgła jest taki czujnik w tym ciągniku ?
    • Przez farmer15555
      Jak znaleźć taki elektrozawór bo szukam szukam i identycznego nie mogę się doszukać bądź podobnego.
      lub taki 
      są takie same lecz ten drugi jest z 2003r i ma inne numery. K KSM 11/03 VR032AA35V03  = 12V pomoże ktoś znaleźć zamiennik? 
    • Przez YeLoN3
      Witam. zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego z hydropakiem około 1,2ton i siewnika z pełnym zasypem też około 1.2ton. Moje pytanie czy ursus 1224 z dwoma siłownikami pomocniczymi da rade taki zestaw podnieść, czy dużo go trzeba będzie obciążyć z przodu, i jak ze sterowaniem ciągnika i żywotnością pompy, podnośnika wieszaków, ramion itp. Specjalnie nie podaje producentów maszyn aby uniknąć zbędnej dyskusji. z Góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj