Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarek1996

ustawienie rewersu w agrofarm

Polecane posty

jarek1996    1

witam, Posiadam agrofarma 410 wersja gs, ciągnik ma przepracowane aktualnie 400 godzin jest on z rewrsem elekto-hydraulicznym. Problem polega w tym iż przy przełaczaniu bez sprzęgła rewersem ciągnik poprostu szarpie. Jadac w tył i chcąc jadąc w przód ciągnik nie hamuje i powoli rusza tylko od razu koła ruszają do przodu. Używając teraz sprzęgła nożnego ciągnik ma taie przebłyski że czasami po puszczeniu go po sekudzie sam rusza powoli. Czy da się go ustawić samemu ? Dodam że regulacja jest ustawiona na s-2 i ciągnik jest już po gwarancji.

Wiadomość z agroFakt.pl

xKamilx    0

Witam. Również posiadam Agrofarma 410 GS ma przepracowane 100 mtg i z początku też miałem ten problem, że ciągnik szarpał gdy ruszałem z rewersu, ale wystarczyło wyregulować czułość pokrętłem na rewersie i teraz jest wszystko ok. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez papuszka23
      Witam!!!!
      Czy robiliście już pruby na swoich traktorach i z biodislem?
      Jak wygląda spalanie i osiągi w porównaniu do ON?
      Dzia za odpowiedzi!!!!!!11
    • Przez explorer
      witam chce sie dowiedzieć coś na temat agrofarm 100, chodzi mi o to czy się psują
      czy części są drogie i łatwy w naprawie???
    • Przez sydney
      Co wiecie o tym ciągniku?  
    • Przez Zuro95
      Witam. Posiadam Agrofarma 420 z rewersem mechanicznym, skrzynia 20x20 bez półbiegów, od dłuższego już czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać głośne skrzypienie najprawdopodobniej łożyska oporowego/ślizgowego, sprzęgło stawia przy tym dość mocny opór, moje pytanie brzmi czy ktoś spotkał się już z takim problemem i czy ktokolwiek zna jego rozwiązanie, bo przy dłuższej pracy można sobie faktycznie nogę zerwać.
    • Przez k0lej0rz7
      Witam, jakis czas temu kupilem Landini Vision 95 2004 rok (skrzynia powershuttle)wszystko bylo ok, ale wtrakcie koszenia trawy kosiarka rotacyjna zaczeła migac jakas kontrola na czerwono ( wyczytalem ze chodzi o temperature tylnego mostu), musialem skonczyc kosic i gdy pojechalem zgrabiac łaki cos delikatnie "chrupło" w tylnym moscie w prawym kole, dojechalem do domu odczepiłem maszyne i teraz wgl nie idzie nim ruszyc ani do przodu ani do tyłu. Nie wiem co sie stalo ale gosciu od ktorego kupilem mowil ze wymienial olej w skrzyni, ale twierdzi ze nic wiecej nie robil, jutro ma przyjechac miechanik ale chcialbym sie was zapytac od czego to moze byc, dodam ze gdy wlacze rewers na przod to pokazuje na liczniku predkosc np 3 km/h, 
      Koledzy doradzcie cos.
      Pozdrawiam.