adrian3344

Fahr M750 Sieczkarnia słabo tnie

Polecane posty

adrian3344    0

Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ostrzyłeś/wymieniałeś nożyki w sieczkarni ? Moze są tępe, pasy się urywają i nie tnie dobrze słomy. Sprawdź ich stan, i napisz tu co zobaczyłeś :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

a może masz zbyt male obroty sieczkarni? u mni luło słomą i zmniejszaliśmy koło przy sieczkarni, albo może spróbuj noże stałe bardziej przesunąc w stronę wału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3344    0

No właśnie myślałem zmniejszyć koło, ale czy maszyna nie będzie miała zbyt ciężko?? Bo już zwiekszyłem przy maszynie.

A noży sie nie da przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

A może nie masz pełnych obrotów silnika bo jak piszesz że noże ostre ale przyjrzyj się dokładnie nożom to jak będą już tępe to tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez kumix
      Witam
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada taki ciągnik na śląsku w promieniu do 200 km od Częstochowy ? 
      Chciał bym się z kimś spotkać pogadać na temat tego ciągnika.
      Pozdrawiam 
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez MarcinWoos
      Witam, problem jest taki że jak ciągnik (df agrolux)  jest zimny to odpala lecz jak się rozgrzeje to nie chce zapalić jak go zgasze. Przekrecam kluczyk, kontrolki się zapalają i dalej nic odczekam z godz aż ostygnie i pali normalnie. Może ktoś mi podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny? 
    • Przez Kris946
      szukam posiadaczy tych ciagnikow, ogolnie serii DX chlodzonych powietrzem. Mam kilka pytań. Pomóżcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj