Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Połówki ziaren w Rekordzie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,

Dlaczego w zbiorniku mam dużo połówek ziaren ?

Niezależnie czy jest młocarnia bardzo skręcona, czy mniej skręcona.

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek33    35

Masz za bardzo przymknięte sita. Zboże dostaje się do podajnika kłosowego i wraca jeszcze raz na bęben - stąd te połówki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na śrubie (korbie)

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

bobytempelton    158

A ja napiszę inaczej dziura w podajniku ziarnowym(w przegrodzie), zbyt napiety zbyt luźny łańcuch w podajniku, brak kilku łopatek gumowych na łańcuchu i łupie ziarno robi z niego sieczkę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez rabit500
      Witam zwracam się do użytkowników bizonów. A mianowicie czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu znajduje się przekaznik zalanczajacy sygnał dzwiekowy. Gdy jest zanik cisnienia albo coś się zatka. Bo albo ktoś go gdzies przeniósł albo ja poprostu nie umiem go znalesc. Jesli temat był już poruszany to przepraszam i prosze o wskazówkę gdzie tego szukać bo wyszukiwarka na telefonie nie powala skutecznością.
    • Przez szy1993
      Witam,
      piszę nowy temat gdyż sprawa jest dosyć pilna.
      czy zbiornik paliwa o pojemności 5000 litrów trzeba najpierw zgłosić do udt? co grozi za to jeśli się tego nie zrobi ? 

zbiornik został zakupiony i co należy zrobić żeby móc go zatankować i nie dostać jakiejś kary ? 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów
    • Przez Tomaszeek
      Witam koledzy mam problem z paskiem nagarniacza mianowicie jak kosze wyłożone zboże wysunę motowidła do przodu i ustawie je do ziemi żeby "czesały" łan do hedera zrzuca mi pasek motowideł pasek naciągam mocno dodam że wymieniałem go w tamtym roku pomocy