Skocz do zawartości
pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

bobert21    0
jestes z puław i nie wiesz gdzie końskowola ??? przecież to nie daleko... ja i @bialy2005 będziemy może jakies spotkanie AF ???

Wyobraz sobie, ze wiem gdzie konskowola jest ale nie wiedzialem dokladnie, na jakiej ulicy albo cus te pokazy w Konskowoli sa ;P pierwszy raz tam planuje jechac wiec chyba sie domyslasz...

arassso    3

Koledzy od wielu lat jeżdżę do sitna to myślcie kiedy przy jakim stoisku i o której spotkanie agrofotowiczów ja bede na 100 jedyna tak bogata wystawa w lubelskim

Wiadomość z agroFakt.pl

Pronar82a    30

Ja też może będę w Sitnie, w sumie to mam kawałek około 70 km w jedną stronę, ale może dam radę :D

deutzfahr92    0

Ja do Sitna wybieram się pierwszy raz. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie tam czekają na mnie atrakcje? Czy tam są same maszyny, czy nie tylko. Dużo dilerów przedstawia swoje marki?

boosky    4

Wystawy itp.

W Sitnie 4-5 lipiec

Końskowola 27-28 czerwiec.

Panowie trzeba ustalić, gdzie się spotykamy konkretnie w Końskowoli i o której. Proponuję w niedziele o 14 przy stanowisku (Ursus). Komu odpowiada ten termin niech się podpisuje na liście :1- BOOSKY

2-

3-

4- itd.

Sitno:

1- BOOSKY

2-

3-

4- itd.

center    8

Spoko ja będę w Końskowoli na bank:D ale moze wcześniej tak o 12tej co ? przy ursusie będe w czarnej koszulce Agrofoto:D hehe :D

bartus16    8

Oki niech będzie 14 kolo ursusa będę ja ( szczupły brunet kolo 180 cm wzrostu ) i bialy2005 (wyższy blondyn)

bobert21    0

I jak tam wrazenia z Konskowoli? Jak dla mnie bylo niezle, szczegolnie ze to byly moje pierwsze pokazy. Nareszcie zobaczylem na zywo tyle fajnych ciagnikow a bylo ich sporo :D

zetor10045    11

Mi też się podobało pogoda dopisała było dużo ludzi :) byłem około 14 koło ursusów ale nikogo nie zauważyłem żadnej grupki z AF. Bartuś16 byłeś? bo cie nie widziałem :D

boosky    4

Spalilem- nie byłem w Końskowoli ale szwagier był i mówił że było super. Teraz pozostaje SITNO :D Proponuję też o 14 kolo stanowiska URSUS postaram się być na umówioną godzine. Kto bedzie w Sitnie z was?

Gago    0

'boosky' Ja będe na 100% :D To już w niedziele Sitno.

DJBOMBA12    10

Chłopaki jak tam Agro- Park? Znajomy był to mówił że słaby dlatego nie miałem zamiaru się wybierać... Było coś ciekawego?

A tak poza tym to w końcu kiedy są te wystawy w Końskowoli 27? Wybiera się ktoś na Dzień otwartych drzwi w RolMax'ie 15 czerwca? Ja się może wybiorę tylko źle że wypada we Wtorek...

Mathieu92    112

Agro-Park wg mnie cienizna. Ciągników troszkę było,sprzętu mało i to nie jakichś renomowanych firm...

A z tym Rolmaxem to ciekawa sprawa ;) Może się wybiorę :)

mister    46

Ja wczoraj tylko na wiadomościach widziałem...

Będe ja na pewno w Sitnie... a to już za kilka tyg ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?