pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

mateus2222    0
a którego będzie w tym roku w Rejowcu?

 

w tym roku w rejowcu będzie 21 czerwca

w sitnie 4-5 lipiec

końskowola 27-28 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

Kto z was był na agroparku? Jakie wrażenia? :P Bo byłem w sobote i w niedzielę, nie było źle moim zdaniem. Szczególnie że nowego Ursusa 5524 pokazali :P Jak waszym zdaniem się prezentuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie oglądałem dokładnie ale jeden z userów to zrobił bo jest zainteresowany. Zacytuję część jego wypowiedzi.

 

I lipa. :P Byłem dziś na tagach w Lublinie i co zastałem? Ciągnik 5524 ale tylko z maski (podmienili maskę) bo podnosząc ją zobaczyłem że to jest Ursus 5024 (na tabliczce znamionowej) Jak im zwróciłem uwagę to facet się zmieszał i nie wiedział jak wybrnąć. To jest ciągnik popokazowy 5024 z kabiną SPS.

FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

Też zauważyłem na tabliczce 5024 ale mi chodzi o to, że w porównaniu z 5714 stojącym obok można powiedzieć że Ursus idzie do przodu. Nowa kabina np jest znacznie lepiej wykonana i przyjaźniejsza dla kierowcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0
Kto z was był na agroparku? Jakie wrażenia? :P Bo byłem w sobote i w niedzielę, nie było źle moim zdaniem.

 

 

 

Nie było źle?? jak dla mnie było tragicznie... Maszyn mało, firm mało... hala stała prawie pusta, jakby to nie można było wstawić części maszyn pod dach... Pogoda nie dopisała... pod parasolami tam gdzie ludzie siedzieli i jedli, nasr.ne przez psa... Nie no za***iście... ;/

Dużo lepsza impreza w Rejowcu czy w Sitnie. Ja to tak widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

Chyba napisałem: MOIM ZDANIEM :P Mało maszyn? Na tej powierzchni dużo więcej nie ustawi się, to nie podwórko handlarza używanych z zachodu :P Hala, fakt, 1/3 powierzchni na taczanie belki i zbieranie worka ziemniaków to marnotrawstwo miejsca :) A co do pogody to nie wina organizatorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było źle?? jak dla mnie było tragicznie... Maszyn mało, firm mało... hala stała prawie pusta, jakby to nie można było wstawić części maszyn pod dach... Pogoda nie dopisała... pod parasolami tam gdzie ludzie siedzieli i jedli, nasr.ne przez psa... Nie no za***iście... ;/

Dużo lepsza impreza w Rejowcu czy w Sitnie. Ja to tak widzę :P

 

 

A moim zdaniem było dobrze. Maszyn mogło być więcej ale bez przesady. Przecież jak jesteś zainteresowany to musisz dokładnie obejrzeć, popatrzeć, odpalić. Gdyby było więcej by było tłoczno i mniej miejsca dla zwiedzających. No jedyny minus to hala, bo tam to za mało "atrakcji" było. No ale każdy ma swoje zdanie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0

no ktoś tu chciał dowiedzieć się co inni o tym sądzą :P dla niektórych osób podobało się i ja to szanuje :P a jak komuś (w tym i mi) się nie podobało to też to szanuje :P

 

 

wiecie że 3 czerwca będzie pokaz maszyn w srebrzyszczu (koło Chełma)

będą maszyny potingera i case :) asprim będzie się produkował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Jutro Rejowiec a za 2 tyg Sitno moim zdaniem super wystawa, dużo sprzętu cały dzień można miło spędzić ;)

Dużo użytkowników się wybiera ??

p.s oby pogoda dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A no Sitno już za 2 tygodnie ;) Zimne piwko i piekne maszyny nic nie trzeba już do szczęścia :);)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ajak jest w tej Końskowoli opłaci się jechać???


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Dolaczam sie do pytanie wyzej i pytam o dokladne szczegoly konskowoli - o ktorej sie zaczyna i gdzie to dokladnie w konskowli jest?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Co roku wystawa odbywa się na terenie ODR Końskowola przy trasie Warszawa-Lublin. Zaczyna się impreza ok. 10.00. Składąć się będzie z 3 wystaw : maszyn, zwierząt i kolekcjii rośliń rolniczych. Ja jadę głownie na kolekcję a potem trochę maszyn obejrzeć, potem jadę na kolekcję IUNG w Osinach k. Żyrzyna jest jeszcze lepsza. Będę o 15.00 przy stoisku ze zbożami, jezeli ktoś z kolegów z lubeskiego chce ze mną oglądać kolekcję zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Dolaczam sie do pytanie wyzej i pytam o dokladne szczegoly konskowoli - o ktorej sie zaczyna i gdzie to dokladnie w konskowli jest?
jestes z puław i nie wiesz gdzie końskowola ??? przecież to nie daleko... ja i @bialy2005 będziemy może jakies spotkanie AF ???

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

Właśnie ja też się wybieram do sitna co roku tam jestem fajna imprezka rolnicza fajny sprzęt a tak na boku to nie daleko mam do sitna ;)

Może by jakieś spotkanie Agrofotowiczów zrobić kto się jeszcze wybiera? Bo ja będę i kolega Mister też


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr92    0

Ja do Sitna się wybieram. Dzisiaj byłem w Rejowcu i było w miare. Szkoda że ta pogoda pokżyżowała plany. Najgorszy był dojazd i wyjazd. Zero kierowania ruchem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

Może jak będzie w Sitnie to będzie lepsza pogoda a i w sitnie też pewnie będzie problem jak co roku z zaparkowaniem samochodu


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi zawody strażackie to będą tego samego dnia co drzwiach otwartych będą zawody strażackie w Klementowicach jakieś 5km od Końskowoli. Dlatego ja będą później w Końskowoli. A spotkanie trzeba by było się dogadać jak z czasem.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

Ja będę gdzieś pewnie około południa


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj