Skocz do zawartości
pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

ansu    73

Będę na w Końskowoli 29 Czerwca tylko dlaczego tam wszystko takie drogie kiełbasa z grilla na stojąco kosztuje tyle co obiad w restauracji :)

wiesaw    1

Ja będę w Sitnie 4-6 lipca, tradycyjnie już - na chyba ( moim zdaniem ), najlepszej tego typu imprezie w województwie.

ansu    73

Byłem w Dołhobyczowie co rok to gorzej róbta co chceta wypuścili z autobusu i proszę wrócić o szesnastej pomyślałem że się upiję ale piwo 0,4l 4zł lub wódka ukraińska z przemytu 0,5l 20zł, kiełbaska 100g 9zł + za chleb i jak zawsze trzeźwy wróciłem. W Końskowoli pewnie podobnie będzie.

silver105    9

z tego co ja słyszałem to był inny sposób przynajmniej na kiełbasę szło się do przedstawiciela np. ROPY i oni dawali bony żywnościowe na jakiś obiad czy coś ale to mój krewny chyba po znajomości załatwiał a z alkoholem też jakoś załatwił że było ok

bartus16    8

ja bylem dzis w konskowoli bylo nawet fajnie :D bylem tak kolo 13-14 ale szkoda ze nikogo nie spotkalem z Af :D

Agronom16    0

Ja tam co roku odwiedzam wystawę rolniczą w Sitnie koło Zamościa. Zawsze jest coś ciekawego do obejrzenia... :D :D :D

wiesaw    1
ja bylem dzis w konskowoli bylo nawet fajnie :D bylem tak kolo 13-14 ale szkoda ze nikogo nie spotkalem z Af :D

Byłem również 13-30 do 15 :D

pawelu    5

chłopaki czy 5 lipca w sobote beda pokazy maszym rolniczych na polach w sitnie bo w facet z roltexu powiedział ze tak i wybieram sie własnie w sobote :P

barthez96    1

Ja byłem dzisiaj w Sitnie powiem wam że nawet niezłe maszynki były foty wstawie we wtorek bo narazie niemam karty pamięci :P

arassso    3

ja jade jutro czyli w niedziele do sitna jak dla mnie byłem juz chyba wwszedzie w woj lubelskim i Sitno jest najleprze i teraz tylko tam jeżdże juz od wielu lat. Ustawiamy sie gdzieś uzytkownicy z lubelskiego na tej wystawie ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?