pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

jankowski17    2

Nie jestem pewien ale to gdzieś w okolicach Białej Podlaski


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Ja w Grabanowie bede napewno :)

Dyczkowski orinetujesz się czy korbanki będą ze swoimi maszynami?

A może ty byś wpadł swoim MF,bo chętnie bym obejrzał takiego na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spidi    0

Ja wczoraj byłem w Lublinie Agro-Park jak dla mnie to wypada bardzo słabiutko w porównaniu z Końskowolą. W poprzednim roku na wystawie w Lublinie było więcej wystawców, a w tym roku nędza. :) Dobrze że wejściówka tylko 2 zł była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ja w Grabanowie bede napewno :)

Dyczkowski orinetujesz się czy korbanki będą ze swoimi maszynami?

A może ty byś wpadł swoim MF,bo chętnie bym obejrzał takiego na żywo :D

 

Nie wiem, nie rozmawiałem ostatnio z przedstawicielem :) Mój już stary, nie pasuje tam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

ja byłem w grabanowie :) Chłopak z jaskrawo zieloną koszulą :) Ale z roku na rok coraz lipniej jest


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Za tydzień, w piątek 18.06.2010, o godz. 10.00 w miejscowości Siedliszcze ( pomiędzy Piaskami a Chełmem ), w gospodarstwie p. Bogdana Karwata będzie Akademia Polowa John Deere "Bezpłatna jazda i praca maszynami... " Szczegóły pod nr telefonów: 81 744 56 62 lub 84 677 56 00

To taka reklama z lokalnego tygodnika. Myślę, że warto by się zgłosić, bo to więcej niż pokazy. :)


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no ja byłem w Rejowcu :) Nawet jak na tak lokalną imprezę dilerzy dopisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

A Siedlce jest coś tam wie ktoś coś o tym. Bo tam jakoś latem dni z doradztwem są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@b0gdan a Końskowolę odwiedzasz? :)

Za daleko jak dla mnie :) Będę w Sitnie z cielaczkiem, a raczej moja córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

@andzin w Siedlcach jest co roku wystawa na początku września, jestem tam co roku i mogę z pewnością stwierdzić że co roku jest coraz więcej maszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

SIPMA organizuje dni otwarte 24-27 czerwca. Jest informacja na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Wybiera się ktoś na pokaz wozu paszowego który odbędzie się w miejscowości Worsy? przeczytałem o tym w tygodniku siedleckim, zna ktoś jakieś szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Do Sitna ja sie wybieram ;D a wiecie może by będą jakieś pokazy czy tylko wystawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

Witam. Kiedy i gdzie odbędą się targi w tym roku niedaleko lublina?? wiem że są w Końskowoli i gdzieś jeszcze z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj