pablo21

Wystawy w Lubelskim

Polecane posty

mirasek    13

Ja dowloke sie dopiero między 13 a 14, kto mnie zna to mnie pozna <_< A Weidemanna po popisówce pana Wieśka stawialiśmy na koła we trzech czy czterech, także czasami warto zostać dłużej <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

a czy ktoś będzie na agro-parku w MTL-u ja będę w niedzielę 7czerwca w żółtej koszulce z napisem na plecach FARMER mam ok.150cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@mirasek

ja pewnie przyjade tak po 12 wiec postaram sie Cie odszukac (na naszej klasie juz oblookalem jak wygladasz wiec moze cos z tego wyjdzie :lol: )

p.s. bierz kierowce to walniemy sobie po piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

dzisiaj akurat autokar którym jechałem do kina oberwał lusterko za 1600zł i to właśnie pod MTL-em więc trochę się przyjrzałem jest tego jakaś strona albo www.agro-park.pl albo coś związanego z MTL-em bo nie za bardzo mogłem rozczytać co tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Zapraszam na DNI ZETORA do Ulhówka 31.05.2008 w sobotę na 16 godz a w niedzielę 01.06.2008 na godz 15


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@mirasek

ja pewnie przyjade tak po 12 wiec postaram sie Cie odszukac (na naszej klasie juz oblookalem jak wygladasz wiec moze cos z tego wyjdzie :D )

p.s. bierz kierowce to walniemy sobie po piwku

OK, to mnie wypatruj, powinienem sie zjawić (jak mnie znalazłeś na NK? :D). Kierowce jakiegoś postaram sie zorganizować na miejscu. Także mam nadzieje do niedzieli, a tymczasem bez odbioru (zjazd) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

znalazem Cie jakos przez przypadek przegladajac profil naszej kolezanki Moniki R :lol:

w sobote tez mam zjazd i 2 egzaminy ale mam nadzieje ze to juz ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Wróciłem już z Grabanowa i powiem że nic ciekawego nie było...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

za to były smieszne rzeczy.Np. siewnik Fiona na agregacie z Brodnicy, albo 3 m agregat ścierniskowy Konskilde+ siewnik poplonów przy Zefirze 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Wróciłem już z Grabanowa i powiem że nic ciekawego nie było...

no wiesz grabanow to mala miejscowosc i male firmy ale czego sie spodziewales ze bedzie jak na agroshow ???

a ja... pogadalem se z dealerami wygralem konkurs i poogladalem sprzet


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
za to były smieszne rzeczy.Np. siewnik Fiona na agregacie z Brodnicy, albo 3 m agregat ścierniskowy Konskilde+ siewnik poplonów przy Zefirze 85

Dlaczego śmieszny? :lol: Widziałem już wcześniej ten zestaw http://www.agrofoto.pl/forum/Fiona-Brodnica-image64931.html :D Fione można nabudować na co sie chce, nawet na gracke produkcji pana Kazia w stodole :D ale fakt, niektóre sprzęty były dziwnie sprzęgnięte, wspomniany Zefir z 3m guberem czy Proxima 7441 z prasą DF z rotorem

 

@Chota

Gratuluje pierwszego miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

konkurs byl dla dzieci...

Ja wygralem pierwsza nagrode czyli: czapke zetor, dlugopis zetor, brelok zetor, kalkulator zetor, model zetora a25 (jest w galerii) i bluzke z napisem naszej firmy czyli vinety, a nagrody fundowala vineta i jak wspomnialem konkurs byl dla dzieci :lol:


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

mój tata wygral na agroparku model ciągnika NH T8040 z turem trzeba było na śrube ponakręcać nakrętki i co jedna nakętka to podkładka

miał 41s


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

witam ja jakąś godzinę temu wróciłem z agro parku maszyn było dużo jak na taką powierzchnię po godzinie zwiedzania miałem pełną siatkę prospektów zdjęcia będą w albumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Był ktoś na Agro-Park Lublin 2008?

Ja Byłem Było Nawet Nawet... silver ty pewnie byłeś wcześniej niż ja bo jak ja przyszedłem To Nie było Już Prospektów JD i Claas'a.... O Kur.... Zapomniałem pójść na Stoisko Fenda i MF;( Ale Kij Przeżyje:D


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja byłem między 11 a 12 zdążyłem wszystko obejrzeć zrobić zdjęcia i wziąść prospekty zdjęcia będą w albumie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
ja byłem między 11 a 12 zdążyłem wszystko obejrzeć zrobić zdjęcia i wziąść prospekty zdjęcia będą w albumie wieczorem

Ja byłem na miejscu dokładnie o 12 00 Troszke mało maszyn było:/ Ale dobre i coś:)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczka    1

Witam też tam byłem i zgadza się że mało maszyn było może za rok będą lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Ja też wpadłem na Agro-Park, ale dla mnie samo oglądanie sprzetu to nie wiele daje. Nie ma to jak zobaczyć maszyny w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a ten fendt 820 podniesiony na obciążnikach nie wywijał kołami w przód i wtył ? (za***iście cicho pracuje silnik), no ale może dla buchaja to za mało akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ja też byłem wczoraj na Agro-Parku było fajnie ale powiem wam że u mnie na corocznych wystawach w Sitnie jest więcej sprzętu (to jest tylko moje zdanie), a były jakieś pokazy sprzętu bo nie widziałem a byłem pomiędzy 11 a 13.30 jak cos było to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

W sumie Ferdek07 masz rację. Jeśli dodać do tego pokaz brykietowania słomy i filmik z maszynami w pracy to trzeba przyznać, ze pokaz był nieźle rozbudowany :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj