radius_bo

Deutz Fahr 3570 - instrukcja, manual

Polecane posty

Piotrek1985    7

najszybciej kolego znajdziesz na ebay-u lub jeśli masz blisko jakis serwis to ci sprowadza katalog lub instrukcje do twego kombajnu tylko o ile im sie bedzie chcialo bawic i cie cena nie przestraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radius_bo    0

Jakby było w google to już bym miał instrukcję.

To chyba mało popularny model DF. Do 3580 można znaleźć, ale do 3570 będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Nie widzę tutaj twojego adresu mailowego .Wklep go jakoś to pokażę ci że kiepsko szukałeś w tych Googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radius_bo    0

radius_bo@tlen.pl

 

Jeśli jest tak jak prawisz to będę wdzięczny:)

Edytowano przez radius_bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Nie przesadzaj. Prawi to ksiądz na kazaniu. O niebo lepsze od manuala były by karty technologiczne - widziałem gdzieś takie na ebay-u . Ale facet chciał za to chyba ponad 130 Euro .Tam jest rozrysowane jak zdemontować dany element po kolei a następnie złożyć z rozpiską na detale.No ale mamy to co mamy .Z manuala można się chociaż dowiedzieć gdzie jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radius_bo    0

Nie szukam info jak co rozebrać, ale ustawień parametrów młócenia. Takie rzeczy tylko w manualu. Mam instrukcję do 35.80. Są tam rzeczy, których szukam, ale wydaje mi się, że nie mogę ich zastosować do 35.70, bo to mniej wydajna maszyna. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

a tego manuala masz w jakim języku??

bo ja mam właśnie 35.80

i szukam instrukcję w bardziej komunikatywnym języku niz szwedzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radius_bo    0

Ja mam po francusku do 35.80. Język techniczny to inna bajka. Wiele można przetłumaczyć, ale niektóre rzeczy tylko z kontekstu.

Porównałem 35.80 i 35.70 - system młócenia ten sam, więc zastosowałem ustawienia z 35.80.

 

Piotrek1985, jak z wydajnością Twojej maszyny? Ile wciąga ON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

wydajność wieksza niz w rekordzie a spalanie porównywalne nieco wieksze niż w bizonie

innego odniesienia niemam bo posiadałem tylko bizona supra i potem ,,zajebistego:( " Rekorda

maszuna ogólnie to prosta i bezawaryjna, szkoda ze unas tego nie mogli wymyśleć w tych latach :(

tylko tłukli ten sam cukierek tylko w innym opakowaniu przez 30lat

 

a co do mądrośći przedostatniego postu to popieram wypowiedz kolegi radius_bo

 

co do ustawień to sie stosuje do tabeli z instrukcji ( kturej sie domyslalem na swoich bledach, translator nie wszystko tłumaczy) i sie wiekszości zgadza

ewentualnie lekka korekta ale minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radius_bo    0

A propos zachwalania kombajnów Deutz Fahr...

 

Teść miał poprzednio przez 4 sezony DF 1202. Bardzo sobie go chwalił właśnie za prostotę konstrukcji oraz wynikającą z tego znikomą awaryjność. Włąściwie nie miał żadnej poważnej awarii przez ten okres. Do tego wyrabiał się w 9-10 l ON na godzinę (przy wydajności podobnej jak w Z056). Komfort pracy w porównaniu do Bizona to też inna bajka. Cały czas na siedząco:) No i ten Schumacher...

 

W DF 35.70 też nie ma się do czego przyczepić, ale musiał się przyzwyczaić do obsługi dźwigni, bo w 1202 było inaczej. Co jest lepiej: bardziej komfortowo w kabinie (głównie chodzi o wyciszenie). Narazie po pełnych dwóch dniach pracy wszystko dobrze, ale na ostateczną ocenę trzeba poczekać do końca sezonu.

 

P.S. Jak będę miał czas to wrzucę manuala do 35.80/ 36.10H/ 36.30H po francusku:)

Edytowano przez radius_bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj