CNH

Serwis (awaryjność) kombajnów NH

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CNH    1

jaka macie opinie na temat serwisu kombajnow przez dilera

awaryjnosc

wacze problemy i porady dla innych uzytkownikow

przeglady naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

10min temu załozyłeś identylko temat tylko jeszcze o 2 innych ciągnikach ;/ poczekaj napiszą ci w tamtym po co oddzielnie zkładać jak już założyłeś podobny ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Masz rację, ale ten temat jest o kombajnach, a tamten o ciągnikach, więc nie wiem czy to połączą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

No tak ale o Firmie NH to za bardzo nie ma różnicy ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

tak niema co wiazac kombajnow z ciagnikami

 

A TC jest BEZ AWARYJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza    0

ja mam tc i nie powiedziałbym że jest bezawaryjny tc to bizon po przeróbkach ja bardziej polecam claas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Nie ma bezawaryjnych kombajnów, cały problem polega na tym jak często się te awarie zdarzają i jak długo schodzi naprawa. A ja mam w promieniu 10 km dwa konkurencyjne salony NH. Więc z racji położenia kupiłem TC i jestem zadowolony


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azi    0

nie ma kombajnu bezawaryjnego , natomiast posiadam tc i jestem z niego zadowolony w ciagu dwóch sezonów działa bezawaryjnie ciekawe co dalej...B)

New Hollanda kupilismy z tego wzgledu ze mamy niedaleko do serwisu natomiast to jest wazne poniewaz kombajn sie starzeje... pzdr dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
ja mam tc i nie powiedziałbym że jest bezawaryjny tc to bizon po przeróbkach ja bardziej polecam claas

 

 

Bizon po przeróbkach? Jedyne podobieństwo do bizona to naklejka bizon na wersji tc 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

zstaw niech sobie mówią że to bizon po przeróbkach, ma kola ma bizon tez ma, ma zbiornik na ziarno ma bizon tez ma, ma rure do wysypywania ma i bizon też ma. o i silnik jeszcze ma w zasadzie to większośc rzeczy ma takie same jak w bizonie nawet kierownica jest okrągła. więc jak tu nie myśleć że to bizon po przeróbkach

  • Like 1

 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Mi w czasie 300 mth zrobionych w TC poszedł jeden bezpiecznik, ale to z powodu z konkretnego obciążenia maszyny. A tak to sobie chwalę. Raz na sezon żyletkę wymieniam w stole do rzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0
Masz rację, ale ten temat jest o kombajnach, a tamten o ciągnikach, więc nie wiem czy to połączą... ;)

no właśnie przecież kombajn a ciągnik to nie to samo


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też jestem ciekaw jak wypada w TC awaryjność, kupiłem kombajn TC 5070 i zastanawiam się jakie niespodzianki mogą mnie spotkać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna niespodzianka ktora moze cie spotkac to taka ze bedzie smigal zniwa po zniwach bez zadnej awari.

Zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu NH, chcialbym TC ale niestety silniki sa troszke slabe i wydajnosc przez to spada;/ przydalaby sie silniki o mocy w granicach 300HP i z hederem ponad 6m pieknie by wspolgralo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To CS'a albo CSX'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

a ja trochę odświeżę temat

W moim nh tc 5040 cosik się dzis stało z sieczkarnią a mianowicie nie załącza się, i na dodatek dodam że coś w zbiorniku zaczyna nierówno chodzić chyba jakieś łożysko i mi się to nie podoba. Ogólnie kombajn chodzi 3 sezon wcześniej tylko na gwarancji wymieniali coś przy sieczkarni ale niby u wszystkich wymieniali bo coś seryjnie zje.. zepsute ;) znajomy diler ma jutro z rana podesłać człowieka aby looknął to z serwisem jeszcze nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam tc i nie powiedziałbym że jest bezawaryjny tc to bizon po przeróbkach ja bardziej polecam claas

 

Bizon był na licencji Clayson-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

prożba do serwisu i użytkowników tc jaka stawka od 1 km , ile na godzine pracy z serwisu ? i kto wie gdzie oprócz serwisu można kupić częśći i jaka różnica jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
    • Przez Sztoss
      Witam 
      Mam problem ze skrzynia power command w new holland TM150.
      Podczas kalibracji na biegu F2 wyskakuje błąd u37.
      Co może być przyczyną i jak to naprawić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj