mi3p

XX MIĘDZYNARODOWE DNI Z DORADZTWEM ROLNICZYM 7-8.09.2013

Polecane posty

mi3p    3

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,

Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z O.o. Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

 

 

Kto się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Jeszcze 2 tygodnie a tu już się ludzie zbierają. Nie wiadomo co będzie jutro ale widzę na forum pełno jasnowidzów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7-8 września 2013 zapraszamy na XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach

 

 

 

XIX Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne

Organizator: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział Stare Pole

ul. Marynarki Wojennej 21

82-220 Stare Pole

tel. 55 270 11 00

faks 55 270 11 62

www.podr.pl

Miejsce imprezy: Stare Pole

 

 

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,

Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z O.o. Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

 

W programie przewidujemy:

  • oferty handlowe i usługowe firm,
  • prezentację rolnictwa ekologicznego,
  • wystawę zwierząt hodowlanych: bydła, koni, drobnego inwentarza,
  • ekspozycje płodów rolnych, kiermasz kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych i owocowych,
  • kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego oraz kiermasz literatury rolniczej,
  • prezentację walorów turystyczno-krajoznawczych Mazowsza i Podlasia,
  • podsumowania konkursów,
  • występy zespołów artystycznych oraz liczne imprezy kulturalne dla dzieci i dorosłych.

 

XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem :

Bezpieczne rolnictwo – zdrowe społeczeństwo!

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa jako wystawcę swoich produktów lub usług.Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z udziału w imprezie. Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym udziałem firm, zgłosiło się prawie 500 wystawców a zwiedziło ją ok. 50 tys. osób.

Uczestnicy ponoszą koszty zakwaterowania, wyżywienia, transportu oraz opłaty za powierzchnię wystawową zgodnie z załączonym zgłoszeniem. Organizatorzy zapewniają teren wystawowy oraz jego ochronę w godzinach nocnych. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, jako organizator imprezy, zwraca się z uprzejmą prośbą o sponsorowanie licznych konkursów, które zostaną przeprowadzone podczas imprezy.

W czasie wystawy zostanie przeprowadzony konkurs Hit Wystawy - XX Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym Siedlce 2013. Zapraszamy firmy do uczestnictwa w konkursie.

Szczegóły są podane na stronie: www.modr.mazowsze.pl.

Jednocześnie informujemy, że poza prezentacją swojej oferty na wystawie, istnieje możliwość reklamy firmy w Gazecie Targowej, jedynej, wydawanej z okazji XX MDzDR w nakładzie min. 3.000 egz., szczegółowe informacje:

PUBLICITY Grzegorz Skwierczyński,

tel. 609 440 606, e-mail: info@publicity24.pl

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do dnia

31 lipca 2013 r.

 

 

!.Uwaga.!

 

Zbieramy, chętnych YouTuberów do spotkania się lub osoby chętne do rozmowy,

wymiany swoimi poglądami rolniczymi, lub wymienienia się pomysłami.

Kto chciałby się spotkać pisze do mnie na gg(48162597)

/ursusek1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374

Ja wstępnie się wybieram . Zobaczymy jak to wyjdzie . Oczywiście 8.09 . To będzie coś takiego jak rok temu tak ? Bo jak maszyn nie będzie to ja chyba nie jadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

ja chyba wybiore sie w sobote bo w niedziele to takie tlumy ze masakra , a interesuje mnie kilka sprzetow , w sobote na spokojnie mozna bedzie cos obejrzec, popytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

no dobra, to trzeba jakoś sie tak zorganizować żeby nie było gafy,że nikt sie nie mógł rozpoznać i spotkanie troche nie wypaliło :D Najlepiej wziąć jakąś kartę i np napisać agrofoto.pl czy coś :D


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@up Taką samą mam teorię. :P W tamtym roku byłem pierwszy raz w sobotę (nie mylić z pierwszy raz na wystawie) i w sobotę jest to wystawa dla rolników a w niedzielę jest wielki bum bo coś się dzieje, wszyscy idą bo gdzieś dzwony biją ale nie wiadomo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler1982    2

czy orientujecie sie jak jest ze wstepem płatny/bezpłatny.... moze sie wybiore.....ponoc ma byc konkurs dojenia krowy na czas...::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@BizonFan321 Oczywiście maszyny też będą. Wystawa jest dość spora, daleko jej do Agro-Show ale w tej części Polski to chyba największe wydarzenie rolnicze. :)

@kiler1982 Wstęp bezpłatny.

Ja wybieram się jutro jeśli zdrowie dopisze a jak nie to w niedzielę. ;P

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Właśnie jutro będzie dziki szał ale ja jednak chyba dziś nie zdążę. ;/ Długo tam byłeś Danielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Wystawa zarówno w sobotę jak i niedzielę otwarta jest w godzinach 10-18 (czyli stoiska z maszynami i produktami rolniczymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
       
       
      W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
       
      Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
       
      Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
       
      Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
       
       
      To kto się wybiera ?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Sprawdź w Kalendarzu Rolnika, co ciekawego wydarzy się w Bednarach i którzy użytkownicy AgroFoto.pl będą na Agro Show 2014
       
      http://www.agrofoto..../212-agro-show/
       
       
      A wiec tak jak w tamtym roku to i w tym zakładam temat na Agroshow Bednary 2014.
       
      Chciał bym się dowiedzieć kto będzie, i czy robimy jakieś spotkania?
       
      Jak wiadomo, ja juz sie szykuje i prawdopodobnie wpadnę razem z ekipa z Anglii Bede we wszystkie 3 dni.
       
      http://www.agroshow.eu/agroshow/
    • Przez dawidursus323
      Kto był na tegorocznej rol-szansie. Piszcie swoje uwagi i ciekawostki.
      Ps. Widział ktoś ursusa?
    • Gość Kasia22
      Przez Gość Kasia22
      Witam.
       
      Czy ktoś wybiera się na XV Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA W  DNIACH  Od 20-22 lutego w Łodzi ?
    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj