Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin349

Chwytak nie równo rozkłada łapy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin349    26

Mam chwytak do bel na 2 siłowniki, ale bez dzielnika strumienia. Czy jest jakiś sposób żeby on równo rozkładał ramiona bo tak to jak chwycę to bal się albo w jedną albo w drugą stronę przesunie i wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

E nie w tym problem tylko np. jak ciągnik jest przechylony w bok to bal się w chwytaku przesuwa razem z ramionami w stronę przechyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Też tak miałem co się okazało chwytak był lipny. Miał siłowniki zamocowane pod złym kontem i bela przechylała się w chwytaku potrafiąc wypaść. Chwytak był z Hydrametu, po zgłoszeniu gwarancji wymienili na nowy i jest spokój :) Chociaż gwarancji już nie miałem, a że to była wadliwa seria chwytaków to i tak za darmo wymienili :)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez IEA
      Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??
    • Przez Krawi
      Czy znacie może polskiego producenta chwytaków podobnych do MX Manubal V40lub Stoll Maxi ?
      Ceny powyższych powalają.
      Możnaby coś takiego zrobić samemu, ale brak mi czasu i sprzętu.
    • Przez slawo777
      Witam wszystkich, otóż mam problem z talerzówka 1,8m V2 Strumyk jedna strona lepiej wchodzi w ziemię druga gorzej. 2 Ostatnie talerze najsłabiej wchodzą w ziemię te od strony zaznaczonej na załączonej fotce. Dodam, że z tyłu mam takie same talerze jak z przodu, czyli te z zębami (brak gładkich talerzy). Próbowałem wyregulować cięgnami do ściągania na boki, korbką do regulacji wysokości lagów, ale to nie pomaga.
      Z góry dzięki za wszelką pomoc.

    • Przez januszsamiec
      Witam, posiadam taki rozsiewcz . Zrobilem remont, wymiana łożysk,talerza z lopatkami( lopatki orginalnie przykrecane). Mam problem bo rozsiewcz nie sieje w obie strony rowno ( prawa 6 lewa 4). Moje pytanie w którym miejscu powinn byc otwor w leju? Czy moze mysze cos lopatki przestawiac? Prosze o pomoc.
    • Przez BrzozaZetor
      Sprzedam ładowacz do bel na tył ciągnika.
      Ogłoszenie na OLX.pl : http://olx.pl/oferta/ladowacz-na-tyl-ciagnika-chart-t236-CID757-ID45Ggb.html#6d5d92bf4e
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj