Zaloguj się, aby obserwować  
eugene

sieczkarnia (szarpacz)do kombajnu MF 530L

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
eugene    0

witam Wszystkich mam problem kupilem kombajn MF 530L potrzebuje do do niego sieczkarnie moze ktos sie orientuje od jakiego kombajnu pasuje bo wiem ze od MF 620 625 660 665 835 845 nie pasuje dzwonilem do jednego pana co ma od 620 to powiedzial od razu ze do 530 jest 15 cm za szeroka , znalazlem blisko na zlomie lekko spalony chcial za komplet z kolami oslonami 2000 ZL ale okazala sie o 25 cm za szeroka bo miala 167 cm i kombajn MF620 okolo 1977 rok mierzylem u siebie i wychodzi mi ze szerokosc na sieczkarnie 142 cm ale niewiem czy dobrze mierzylem moze ktos sie orientuje -- jakiej szerokosci jest sieczkarnia do tego 530 i od jakich modeli pasuje albo od jakich innych kombajnow ------ a moze ktos sie orientuje czy mozna taka sieczkarnie skrocic ( hedery skaracaja to mysle moze i sieczkarnie Jaki fachowiec by skrocil --- zwezil prosze pradzcie dziekuje z gory i pozdrawiam Gienek

Edytowano przez eugene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugene    0

jeszcze raz witam serdecznie ,troche pogrzebalem i wychodzi mi ze do 530 L pasuje od wszystkich modeliu 500 czyli 530;530S i chyba od modelu MF 740: 535 ;560 ;560 ( 520od roku 1974 ) takrze modele 520 super II ,225 ale to tak grzebanie na papierze moze ktos mi pomoze w tym moim problemie no bo musze na zniwa znalezc ta sieczkarnie

Edytowano przez eugene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugene    0

do patrykswistak witam serdecznie ,, bylbym bardzo wdzieczny jak cos to moj email gienek.siem@gmail.com gdybys mogl zmierzyc , bo ja juz wlosy trace :-)) objezdzilem troche - teraz chociaz wiem jak to mam wygladac ale gdybys mogl zmierzyc jak a ona ma szerokosc no zamontowana to by mi ulatwilo w poszukiwaniach bo zdarzalo sie ze mial niby od 530 jechalem a okazywalo sie ze jest od innego a potem tlumaczyl a myslalem ze pasuje a gdyby wyslal zdjecie no ale raczej potrzebny wymiar chyba w srodku szerokosc i po zewnetrznej z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugene    0

witam nie wiem jak zamknac temat bo sieczkarnie juz mam idealnie pasuje od 520 juz zamontowana , zadzwonilem do goscia ktury sprzedawal od 520 zaapytalem powiedzial ze pasuje ale jeszcze pomierzyl popytal i zadzwonil ze pasuje a ze bylo daleko 470 km wiec byl na tyle mily podzwonil i zadzwonil ze gosc kolo siedlec ma wiec pojechalem kupilem i idealnie chodzi zobaczymy jak w zniwa tak ze sa ludzie pomocni podziekowania :-) z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez nh32
      Witam,
      Elektromagnez sieczkarni kombajnu New Holland TX-32 grzeje się po wymianie łożyska. Wymieniany był elektromagnez i też łożyska kilkakrotnie i trudno znaleźć przyczynę.
      Czy ktoś miał taki problem? Jaka powinna był normalna temperatura pracy? Czy wzrost do około 110-120 stopni to normalne?
       
       
    • Przez Oleksy
      Gdzie znajduje sie zawor odblokowywujacy cala hydraulike z przycisku? Zrobilo mi sie jakies zwarcie bo smierdziako spalenizna I maszyna nie reaguje na odbkokowany przycisk.
    • Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez konrad1234
      Witam mam nastepujący problem w swojej JD, mianowicie kupiłem sieczkarnie i nie działaja wsteczne obroty walców wciągających (żeby wypchac masę). Problem jest taki ze np gdy raz włącze ostrzenie noży wszystko przejdzie ładnie pięknie tyle co ma przejść i już drugi raz tego nie włącze... Dopiero po około 40 min moge zrobić to ponownie. Hydromotor mam wstawiony nowy skrzynia też na 100% sprawna. Co to może być? 
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam ma taki oto problem ze w sieczkarni pali się cały czas podkowa od wykrywania metalu a wszystko jest ok jak się tego pozbyć? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj