Skocz do zawartości
karolr2

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

Polecane posty

Lasly    0

Witam, jestem mloda osoba i jest mi obce wszystko co zwiazane z gospodarstwem, jednak postanowilam prowadzic gospodarstwo rodzicow, mam 20 ha i troszke bydla, gospodarstwo jest zacofane i postanowilam sie starac o dotacje 20℅ wzrostu wartosci gospodarstwa, obecnie czekam na nowy PROW. Doradca mi poradzil abym porozmawiala z jakims rolnikiem ktory w ubieglych latach wszedl w ten projekt i wlasnie takiej osoby szukam. bardzo bym prosila o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To 7 lat Jesteś rolniczką i jest Ci wszystko obce co związane z gospodarstwem?   :P

Edytowano przez KORSARZ1

Lasly    0

dokladnie, rodzice sa juz w podeszlym wieku i nigdy nic nie wiadomo. wiec tak jak wyzej wspomniane tyle mam wspolnego z gospodarstwem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O to trzeba męża kumatego najpierw poszukać.       :P bo sama to się zaorzesz.       

Edytowano przez KORSARZ1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A korsarz już zaczyna swoje  :lol:  :D

A Kolega to by był reflektor na tę Pannę?      :wub:     20 hektarów, młoda, pewnie ładna      :P   rodzice w podeszłym wieku, to nie będą się mieszać       :D  konto w banku, wódka w lodówce i można świat doganiać.

no nie dziwacz, niech zaraz gada kiedy ślub kościelny?       :P           :lol:  

Lasly, tam będziesz się ogarniać, trafi się jaki to zakładaj mu chomąto  i wio do pługa.     :P    na gotowe łajzę wpuścisz?    :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O popatrz Lasly, jest już nawet ochotnik, więc nie ma się na co oglądać, On Cię tak z "restrukturyzuje" że nawet się nie obejrzysz jak przybierzesz ze 20 %  na wadze.           :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i wypłoszyłeś Pannę, pieronie Masz udawać niedostępnego     :P        a nie zaraz  by się w chomąto ubierał,  :D      One tego nie lubią,         :lol:     trzeba było powiedzieć przynajmniej że jeszcze jej nie widziałeś a już jesteś fest w niej zakochany albo coś, A NIE ON ZARAZ BĘDZIE ZA KONIA ROBIŁ.           :lol:   

Edytowano przez KORSARZ1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No oczywiście, a jakże      :D    i baty też sam będziesz inkasował.        :P       :lol:

Marcz84    3

przedmiotowego działania w obecnym PROW to chyba raczej nie było, może coś podobnego ewentualnie.
jest próg "dostępowy" - Standardowa Produkcja poniżej 6 tyś. ojro , przy 20 ha + jakieś bydło, SO wyjdzie raczej pow. 6 tyś. więc prawdopodobnie się nie załapiesz, ale przejrzyj ulotkę http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/dokumenty/PROW2014-2020_wersja_skrocona.pdf może znajdziesz inne działanie.
Jeśli nie, pozostaje "wesoła twórczość" żeby obniżyć wartość SO poniżej progu.

o nowym PROW - http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020.html

Marcz84    3

takiego który będzie stosowany przy nowym PROW jeszcze nie znalazłem, ale orientacyjnie można skorzystać z tego http://ksow.pl/news/entry/5010-prow-2014-2020-obliczanie-wielkosci-ekonomicz.html "opracowany w oparciu o współczynniki SO „2007”. Kalkulacja ma wyłącznie charakter poglądowy" jest on nie tyle nieaktualny co w nowym będą współczynniki z lat 2008-2012, czy wyniki będą rewolucyjnie inne ? zależy jak cena na daną produkcję z 2007 ma się do tej z lat 2008 - 2012.

lusssak    0

To wartosc so oblicza sie do upraw jakie beda w chwili skladania wniosku i ze zwierzetami to tez stan kiedy bede skladal?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się