Skocz do zawartości
karolr2

Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

Polecane posty

polka    0

Dzięki ZYLA ,a czy mają w starostwie obowiązek przyjęcia zgłoszenia na roboty niewymagające pozwolenia ?

ZYLA    36

Tak mają. Tzn jak się uprzesz i wyjasnisz że potrzebujesz dla agencji to nie powinni robić problemów. Pytanie czy wystarczy dla ARIMR. 

@benio1967 wystarczy umowa. Nwm czemu, ale pytała mnie pani w agencji czy do takiej umowy trzeba zaliczkować i czy taka umowa jest wiążąca. Odparlem że ode mnie nie wymagali.

Edytowano przez ZYLA
  • Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

viperwlkp    13
roznie to bywa z tymi umowami itp np jeden sprzedawca chcial kaucje ktora zwroci po oplacie fv za maszyny. a fv dostaniesz razem z maszynami. a skoro nie odbierzesz maszyn to bedziesz w plecy tysiaka albo dwa

polka    0

No właśnie czy dla ARiMR wystarczy ,a termomodernizacji nie robi firma ,tylko sami a faktury będą na materiały ale do bp nie wymagali ,żeby rozpisywać szczegółowo.

ZYLA    36

@polka to albo umowa przedwstepna nawet z zaliczką, albo kombinuj z realizacją czegoś z tabeli 2 biznesplanu.

polka    0

Właśnie jutro mam zamiar zrobić zgłoszenie ,dołączyć do wniosku o płatność i wysłać do ARiMR,a oni niech rozpatrzą po swojemu na piśmie jak nie mogą dać konkretnej odpowiedzi9_9

ZYLA    36

Zgłoszenie zabierze Ci starostwo, a dopiero listownie otrzymasz pismo odstepujace od wszczęcia postępowania. Przynajmniej tak u mnie było. 

Ale jesli to możliwe, niech zrobią Ci kopie twojego zgloszenia, plus jakieś poświadczenie jego złożenia i z tym do ARiMR 

polka    0

Jeszcze raz dzięki ZYLA za podpowiedż ,tak właśnie miałam zrobić .Mam nadzieję,że szybko będzie odpowiedż i mam nadzieję na pozytywną,pozdrawiam

Piotrek1975    318

Ja jutro kupuję rozsiewacz nawozu i mam fakturę, żona będzie składała o kasę. Czym szybciej tym lepiej będzie z głowy 

polka    0

OCZYWIŚCIE- Czas ucieka coraz szybciej jakbyśmy przenieśli się do innego wymiaru-powodzenia!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się